Google překladač: English Deutsch

Společnost Philips představuje nová přehrávač ShoqBox. Je to ideální společník pro poslech hudby. Přehrává nejen vaše oblíbené skladby ve formátu WMA a MP3 , ale je vybaven i rádiem v pásmu VKV. Je velice kompaktní. Je tak malý, že se vejde do dlaně. Přehrávač ShoqBox nabízí dynamický nezkreslený zvuk dokonce i při nastavení nejvyšší úrovně hlasitosti.

prehravac_1.jpg

To vše díky zabudovaným reproduktorům s akustikou XSL. Ty vytvářejí dynamický, vynikající a dostatečně silný zvuk, který dokáže zaplnit celou místnost. Ve skutečnosti je zvuk dvakrát silnější než u běžných reproduktorů srovnatelné velikosti. Tyto reproduktory lze použít za pohybu, ať už jste kdekoliv. Hudba je 100% bez přeskakování, ať ji posloucháte doma, v kanceláři nebo na cestách. Stačí vložit přehrávač ShoqBox do ochranného pouzdra a vzít si ho s sebou. Přehrávač ShoqBox PSS110 s pamětí 256 MB* nabízí hudební zážitky po dobu až 8 hodin.
V kanceláři můžete pomocí přehrávače ShoqBox zvýraznit svou prezentaci přidáním dynamického ozvučení. Díky výkonným reproduktorům lze také oživit zvuk jakéhokoliv mediálního souboru. Stačí přehrávač ShoqBox připojit k počítači nebo notebooku pomocí připojení USB. Doma vás přehrávač ShoqBox probudí nebo uspí vaší oblíbenou skladbou nebo budíkem. Hudbu můžete přehrávat nahlas pro pobavení společnosti nebo si ji vychutnat v klidu se sluchátky. Dobíjecí baterie zaručují až 10 hodin** nepřetržité hudby během cest. Tak proč si to s naším přehrávačem ShoqBox neužít pěkně nahlas?

* Dostupná úložná kapacita může být nižší. Kapacita je založena na 4 minutách na jednu píseň a kódování 64 kb/s u formátu WMA nebo 128 kb/s u formátu MP3.

** Životnost baterie se mění v závislosti na režimu použití.

www.philips.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news