Google překladač: English Deutsch

Veletrh MACH se poprvé uskutečnil v roce 2002 a nastartoval v Praze novou tradici prezentace strojírenství. Rok od roku rostoucí počet vystavovatelů i návštěvníků dokazuje, že si MACH vydobyl za poměrně krátkou dobu pozici respektovaného veletrhu v oblasti strojírenství a navazujících oborů. Tento mezinárodní kontraktační veletrh si klade za cíl

Foto07.jpg

představit nejnovější i tradiční technologie a průmyslové trendy. Souběžně tento rok probíhají veletrhy: INTERPLAST – 6. mezinárodní veletrh výroby a zpracování průmyslových plastů a pryží, DRIVE – 3. mezinárodní veletrh výrobců a subdodavatelů pro automobilový průmysl, LOGIST – 1. mezinárodní veletrh logistiky, dopravy, manipulační a obalové techniky a WAREC –1. mezinárodní veletrh nakládání s odpady, recyklace, čištění a ekologie.
5. mezinárodní veletrh strojírenské techniky MACH se uskuteční v termínu 10.–12. 5. 2006, denně od 9 do 17 hod v Pražském veletržním areálu Letňany – Praha 9. Součástí veletrhu bude soutěž o nejlepší exponát "Zlatý Mach" a odborné semináře a firemní prezentace. Již tradičně se představí novinky z nejrůznějších oblastí ať už jde o stroje, automatizační zařízení, technologie, nástroje a nářadí, komponenty strojů a zařízení, subdodávky, metrologie a měřící technika, repasované stroje a zařízení, ochrana životního a pracovního prostředí, služby, odborné organizace nebo nabídka volných výrobních kapacit, kooperace.
www.imach.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news