Google překladač: English Deutsch

Již více než 20 let vyrábí a prodává Panasonic Electric Works laserové snímače založené na principu trigonometrie. Novinkou je laserový přesný měřící senzor HL-G1 s rozlišením 0,5 mikronů. Svoji funkčností, digitálním displejem, třemi digitálními výstupy a dvěma analogovými výstupy (4-20mA, 0-10V) je senzor prakticky ideální pro přesné průmyslové měření s vysokou přesností opakovatelnosti. HL-G1 je k dispozici pro vzdálenosti 30, 50, 85 a 120 mm.

Nastavit senzor je možné pomocí funkčních kláves, prostřednictvím sériového rozhraní RS- 422/485 a v nejbližší době bude k dispozici program optimálního nastavení pro PC. K senzoru je možné připojit dotykový operátorský panel GT02 nebo GT12 (přes RS-485 až čtyři senzory na jeden HMI panel) pro který je k dispozici uživatelské prostředí zdarma.

Kvalitní CMOS čip, vzorkovací frekvence až 200 μs, spotřeba max. 100 mA, vlnová délka vysílače 655 nm (laser třídy 2, výkon max. 1 mW) a další vlastnosti předurčují senzoru velmi dobré uplatnění v aplikacích jako kontrola správného umístění polotovaru před lisování, měření tloušťky materiálu jediným senzorem, měření délky materiálu navinuté na roly, přesné měření velikosti výrobků nebo množství sypkého materiálu v nádržích.

 

 

www.panasonic-electric-works.cz