Google překladač: English Deutsch

Každý zaměstnanec, který provádí připojování i drobných plynových spotřebičů, musí mít podle zákona č.124/2000 Sb. vlastní osvědčení ITI pro tuto činnost. Proto je pro Vás připraveno mnoho kurzů, kde si můžete rozšířit své dovednosti. Vybrat si můžete z F1 Domovní plynovody – ocel, měď, PE, F2 Průmyslové plynovody, F3 NTL a STL plynovody a

leftpic.gif

přípojky, F4 VTL a VVTL plynovody a přípojky, G1 Spotřebiče s výkonem pod 50 kW, G2 Kotle s výkonem 50 kW a více nebo E Regulační stanice. Dále pak Technolog svařování plastů, Technik svařování plastů - pro trubní systémy. Kurzy jsou vhodné pro montážní organizace – dle požadavků certifikačního a registračního procesu společnosti GAS s.r.o. i pro výkon odborného dozoru při svařování plastů v dalších oborech např.voda, kanalizace, nádrže, bazény, septiky a jiné svařované konstrukce.
Po zpracování závěrečné práce a zkouškách bude absolventům vydán certifikačním orgánem ČSSP pro certifikaci pracovníků akreditovaným ČIA Certifikát způsobilosti.
Více informací o těchto a dalších kurzech na www.volny.cz/welding437/

Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..