Google překladač: English Deutsch

Společnost KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* uvedla na trh novou řadu dezinfekčních prostředků na ruce nesoucích značku KLEENEX®. Nové řešení dokáže zabít téměř veškeré známé kmeny infekci způsobujících bakterií, jež se běžně vyskytují na pracovištích.

Kleenex_Desinfekce_na_ruce_1_zdroj_foto_Kiberly_Clark

Absence v důsledku takových onemocnění, jako jsou nachlazení, chřipky a žaludeční nevolnosti, stojí podniky odhadem 20 000 Kč na zaměstnance za rok a mohou mít závažný negativní dopad na produktivitu a ziskovost společnosti.
Dle zkušeností KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* lze umístěním jejich nových dezinfekčních prostředků na ruce KLEENEX® do snadno dostupných míst okolo kanceláří a dalších pracovních prostor podporovat mezi zaměstnanci lepší hygienu rukou, což pak může pomoci snižovat výskyt nemocí zapříčiněných šířením bakterií.Kleenex_Desinfekce_na_ruce_2_zdroj_foto_Kiberly_Clark
Nové dezinfekční prostředky na ruce KLEENEX od KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* zničí až 99,999% bakterií, které mohou způsobit infekci, a proti nejběžnějším organismům působí za pouhých 15 sekund. Hydratační přísady obsažené v těchto prostředcích, včetně Aloe Vera a vitamínu E, zanechávají pokožku po použití jemnou a hebkou, bez pocitu lepkavosti.
Dezinfekční prostředky na ruce jsou k dispozici jak s obsahem alkoholu, tak bez něj a v celé řadě formátů vhodných pro různá umístění na pracovišti. Volit lze z jednotek montovaných na stěnu, ze stojanového provedení určeného pro recepce a z přenosných balení, jež si zaměstnanci mohou nechávat na svých stolech.
Dezinfekční prostředky KLEENEX se vyrábějí z etanolu derivovaného z obnovitelného zdroje a jsou dodávány v recyklovatelných lahKleenex_Desinfekce_na_ruce_3_zdroj_foto_Kiberly_Clarkvích, aby bylo dosaženo vysoké úrovně udržitelnosti, na níž společnost KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* v rámci svého podnikání trvá.
Ve spojení s ručníky a čisticími přípravky na ruce společnosti KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* přinášejí tyto nové dezinfekční prostředky komplexní řešení pro efektivní hygienu rukou na pracovišti.

O společnosti Kimberly-Clark

Společnost Kimberly-Clark a její známé globální značky jsou nepostradatelnou součástí života lidí ve více než 150 zemích. Denně 1,3 miliardy lidí – téměř čtvrtina světové populace – spoléhá na řešení péče o zdraví, hygienu a pohodlí na cestách, které poskytují značky ochranných pomůcek KLEENGUARD*, utěrek WYPALL* a KIMTECH*, čisticích přípravků KIMCARE* a toaletních papírů a papírových ručníků KLEENEX® a SCOTT®. Kimberly-Clark má prvenství nebo druhou pozici na trhu ve více než 80 zemích. Máte-li zájem o nejnovější zprávy o společnosti Kimberly Clark a další informace o 135leté historii inovací společnosti, navštivte web www.kimberly-clark.com a www.kcprofessional.cz.

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news