Google překladač: English Deutsch

kaspersky obr1Globální kyberbezpečnostní společnost Kaspersky a INTERPOL podepsaly novou pětiletou smlouvu, kterou se zavazují ke zintenzivnění spolupráce na poli boje proti celosvětové kyberkriminalitě. Jedná se již o druhou smlouvu mezi těmito subjekty, k podepsání té první došlo v roce 2014.


Eugene Kaspersky, CEO společnosti Kaspersky, a Tim Morris, výkonný ředitel policejních složek v INTERPOLu, podepsali dohodu o poskytování příspěvků na jejímž základě bude společnost Kaspersky poskytovat INTERPOLu podporu svých odborníků, školení a data o nejnovějších aktivitách kyberzločinců. Cílem dohody je posílit schopnost organizace potírat kyberzločinné aktivity v globálním měřítku.
Společnost Kaspersky si uvědomuje, že kyberkriminalita nemá hranice, a proto se pravidelně podílí na společných operacích a vyšetřováních kybernetických incidentů s IT bezpečnostní komunitou, mezinárodními organizacemi jako je INTERPOL, orgány činnými v trestním řízení a týmy CERT po celém světě. Společnost také jako první mezi poskytovali kyberbezpečnostních řešení nedávno oznámila, že poskytne orgánům činným v trestním řízení své služby zcela bezplatně, čímž chce zvýšit povědomí o tom, jak její služby fungují a jak mohou přispět v boji proti kybernetické kriminalitě a sofistikovaným kyberhrozbám. Více informací o této službě je dostupných zde.

www.kaspersky.com

 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce