Google překladač: English Deutsch
V pavilonu CAx technologií – A1

V pavilonu A1, tradičně věnovaném CA.. technologiím, proběhne v rámci veletrhu Invex pod názvem IT CAD FORUM konference o technologiích pro technickou inovaci a efektivní výrobu pořádaná Veletrhy Brno a.s. ve spolupráci s časopisem IT CAD. IT CAD FORUM nabízí seznámení s dostupnými technologiemi pro podporu přípravy výroby a správu výrobkových dat přímo od jejich uživatelů i možnost porovnat přístupy různých dodavatelů.

O úspěchu průmyslových výrobků – jejich kvalitě, funkčnosti, efektivitě jejich výroby ale i uplatnění na trhu se rozhoduje především v odděleních vývoje a přípravy výroby. Jak rychle a kvalitně jsou podniky schopny reagovat na požadavky zákazníků. Na tom, jak je zvládnuta komunikace týkající se výrobku uvnitř výrobního řetězce. I proto k Invexu neodmyslitelně patří C-technologie, které podporují vznik a dnes již i celý životní cyklus výrobku. IT CAD FORUM nabídne posluchačům prostor seznámit se s dostupnými technologiemi řady dodavatelů přímo od jejich uživatelů a porovnat přístupy různých dodavatelů.

Mezi témata konference patří například C-technologie a podnikové informační systémy, návratnost investic do PLM a jejich vyhodnocování, propojení ERP a PLM systémů, PDM v malé firmě, MKP pro konstruktéry a projektanty či vizualizace jako nástroj pro komunikaci a to v různých segmentech průmyslu. Součástí programu bude i kulatý stůl na téma „PLM v našem průmyslu“ s předními odborníky na tuto oblast z řad dodavatelů i uživatelů. Kompletní program najdete zde.

Hlavními partnery projektu jsou společnosti Autodesk, AV Engineering a SolidWorks, partnerem je i společnost UGS PLM Solutions.

Pro registrované návštěvníky Veletrhu Invex je účast na konferenci TI CAD fórum bezplatná, registrací na adrese www.invex.cz/cad si zajistíte rezervaci místa v přednáškovém sále (A1/25), podrobné informace o programu a následné zaslání sborníku přednášek.

cad.jpg

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..