Google překladač: English Deutsch
Information Systems and Technologies for Industry

Ve dnech 5. – 6. března 2008 se bude opět konat další z řady odborných konferencí věnovaných informačním systémům určených pro průmysl – Information Systems and Technologies for Industry – ISTI FORUM 2008. Tato odborná akce se tradičně koná v Nymburce a podrobnější organizační informace – anotace přednášek, program, dojezd apod. jsou umístěny na stránkách www.istiforum.com .

Nosnými tématy letošního ročníku jsou systémy využívající technologie bezkontaktního sběru dat (např. čárových kódů) pro on-line pořizování dat a informací a jejich další využívání v IS pro řízení skladového hospodářství – Eprin, Gaben , pro vyhodnocování dat o personálu, odvedené práci a výrobě – AneT-Advanced Network Technology, Vema, IT SYSTEMS.
Oblast informačních systémů výroby pokrývají společnosti Invensys Systems (Foxboro), GE Fanuc Intelligent Platforms, BM Servis a HUMUSOFT. Jejich prezentace se budou věnovat pohledu na výrobu od archivace dat a jejich zpracování po optimalizaci výrobních procesů. Plánování a sledování toku výroby jsou věnovány příspěvky společností ARSIQA system a Merz, podpoře životního cyklu výrobku je věnována přednáška firmy Siemens PLM SW(CZ) – dříve známá jako UGS PLM Solutions. Důležitým aspektům zpracovávání dokumentace jsou určeny příspěvky společností ELO Digital Office ČR a Asseco Czech Republic ( do roku 2007 PVT).
Komplexní řešení jsou tématem společností Ipesoft ze Slovenska, J.K.R., LCS International a IBA CZ.
V doprovodném programu se představí společnost dataPartner a dále mají účastníci možnost využít konzultací s přítomnými zástupci advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, která se specializuje na právní problematiku v segmentu informačních technologií. Předpokládanými tématy jsou smluvní vztahy, autorský zákon, odpovědnostní problematika a řada dalších, které budou posluchače konkrétně zajímat.
Tato konference představuje pro posluchače příležitost seznámit se s novými trendy v oboru a vytvořit si komplexní pohled na řešení široké problematiky efektivního využívání dat a informací pro tvorbu KPI a dále pro pozitivní ovlivňování procesů ve společnosti