Google překladač: English Deutsch

Nový výkonný IP komunikační systém HiPath 8000 V3.0 se bezproblémově integruje do IT struktury a aplikací. Kromě toho poskytuje nová verze HiPath 8000 velké množství nových funkcí, jako např. podporu pro ENUM a multibitové kódování pro zobrazení různých fontů na displeji telefonů. K tomu je třeba přidat lepší integraci komunikace do obchodních postupů, vyšší bezpečnost a optimální správu systému. Tyto funkce mohou pomoci podnikům zvyšovat produktivitu a zlepšovat spolupráci zaměstnanců. Prokazatelně lze docílit snížení celkových nákladů na vlastnění a rychlejší návratnost investice.

h8000.jpg

HiPath 8000 jako jediný nativní SIP softswitch v oblasti podnikových sítí umožňuje masivní rozšiřitelnost od 300 až do 100 000 uživatelů na systém. V síti je počet uživatelů prakticky neomezený. HiPath 8000 byl navržen pro operátory a poskytuje tudíž odpovídající spolehlivost, zabezpečení proti výpadků, jakož i obnovení provozu bez přerušení. Používání otevřených rozhraní SIP, SIP Q, SOA (Service Oriented Architecture) a rozhraní internetových služeb umožňuje zjednodušení integrace do obchodních postupů.

Nejdůležitější funkce nového systému HiPath 8000 V3.0 zahrnují:
Uživatelé: Rozšířená komunikace s elegantní řadou SIP telefonů OpenStage od firmy Siemens, pro které je charakteristické inovační uživatelské rozhraní, bezdrátové Bluetooth rozhraní a snadná synchronizace dat s mobilními telefony.
Síťování: podpora ENUM (elektronické očíslování) pro umožnění komunikace propojených systémů ve všech doménách privátní a veřejné IP sítě, jakož i přenosnosti lokálního čísla pro poskytovatele služeb; rozšířený SIP Q pro zlepšení komunikace mezi systémy HiPath.
Aplikace: Rozšířená aplikační rozhraní pro podporu vynikajícího systému jednotné komunikace a zjišťování přítomnosti OpenScape, nové aplikace v koncových zařízeních OpenStage, právě uvedená na trh aplikace MobileConnect, rozšířené funkce kontaktního centra HiPath ProCenter, aplikace OEM a mnohem více.
Systém: Multibitové kódování pro jazyky Středního východu a asijské jazyky; dynamické licencování; softwarové vývojové sady pro jazyk popisu internetových služeb (WSDL).
Bezpečnost: Šifrování užitečné informace; TSL a SSL šifrování pro větší bezpečnost komunikace server-server a server-aplikace.
Správa: Vše je podporováno vysoce profesionální a integrovanou správou a operačním systémem.

„Základem při vývoji platformy HiPath 8000 je otevřený komunikační model na bázi standardů. Jsme přesvědčeni, že jen takto můžeme poskytnout našim zákazníkům nejvyšší uživatelský komfort a lepší efektivitu používání, jakož i nižší náklady a vyšší výnosnost“, řekl Thomas Zimmermann, COO, Siemens Enterprise Communications.
Více informací o společnosti Siemens Enterprise Communications najdete na http://www.siemens.cz/enterprise.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..