Google překladač: English Deutsch

Společnost INX Digital Czech a.s. přivítala v úterý 8. září na slavnostním otevření svého nového výrobního závodu v Praze více než 100 zákazníků a hostů. Objekt o výměře téměř 3 995 metrů čtverečních byl vybudován jako centrum poskytující služby a podporu zákazníkům využívajícím digitální řešení v Evropě, na Středním východě a v Africe a je třetím novým výrobním závodem společnosti INX International Ink Co. vybudovaným za posledních 17 měsíců – dva z těchto závodů se nacházejí v Evropě, jeden v Severní Americe.

inx

Objekt situovaný v Praze zahrnuje kancelářské, výrobní a skladové prostory, dvě laboratoře pro výzkum a vývoj a kontrolu kvality a rovněž několik servisních prostor. Již se zde vyrábí několik řad digitálních produktů, mimo jiné inkousty na bázi rozpouštědel a na vodní bázi a rovněž UV inkousty.

„Nový závod je výsledkem růstu našeho podnikání a dalšího zvyšování podílu na celosvětovém trhu," uvedl Paolo Capano, ředitel prodeje INX Digital Italy pro Evropu, Střední východ a Afriku. „Investovali jsme kapitálové zdroje do rozšíření našich lokálních výrobních kapacit, abychom našim zákazníkům mohli poskytovat lepší služby. Naše možnosti v oblasti výzkumu a vývoje společně s vyšším objemem výroby zajistí, že budeme překonávat očekávání našich zákazníků a dodávat jim prvotřídní výrobky."

Avi Bukai, generální ředitel INX Digital, věří, že na návštěvníky i zákazníky učiní prohlídka závodu velký dojem.

„Předpokládám, že mnoho lidí bude prohlídkou tohoto moderního závodu potěšeno. Naše výrobní linky jsou vybaveny nejmodernějším zařízením pro všechny naše výrobky včetně alternativních a OEM inkoustů. Nyní budeme moci vycházet ze širší barevné škály, budeme lépe využívat provozní čas a snížíme množství odpadu. Rozsáhlejší skladové prostory nám poskytnout vyšší kapacitu k výrobě většího množství výrobků pro naše zákazníky a očekávám, že naše možnosti v oblasti výzkumu a vývoje nám umožní uspokojovat ještě větší množství požadavků našich zákazníků."

O společnosti INX International Ink Co.
INX International Ink Co. je třetí největší výrobce inkoustů v Severní Americe. Disponuje více než 15 závody v USA a Kanadě a je celosvětovým dodavatelem v rámci Sakata INX. Nabízí kompletní řadu technologií pro řešení v oblasti inkoustů a povrchové úpravy pro použití v sektorech obchodu, obalových materiálů a digitálních řešení. Jako přední celosvětový výrobce náplní do inkoustových tiskáren nabízí INX komplexní škálu digitálních inkoustových systémů, vyspělých technologií a integrovaných služeb. Více informací je k dispozici na internetových stránkách www.inxinternational.com a www.inxdigital.com.