Google překladač: English Deutsch

Společnost KASTNER software uvedla do provozu internetový archiv formulářů www.formulare-ke-stazeni.cz, na kterém jsou k dispozici odkazy na formuláře státní správy i dalších institucí a bezplatný software na vyplňování formulářů včetně předloh více než 290 tiskopisů. Vedle formulářů organizací státní správy, správy sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven jsou zde k dispozici také poštovní tiskopisy, předlohy pracovně právních dokumentů, formuláře žádostí pro městské nebo obecní úřady, žádosti v oblasti silniční dopravy či vydávání zbraní.

formulare_1.jpg

Archiv formulářů zahrnuje také obchodní tiskopisy jako faktury, směnky, výkazy účetních závěrek, cestovní příkazy, knihu jízd a řadu dalších tiskopisů. Seznam dostupných předloh je průběžně aktualizován o změny a nově vydávané tiskopisy jednotlivých organizací.
Na webu je možné si stáhnout volně použitelný software FORM studio eXpress, který umožňuje jednotným způsobem vyplňovat a tisknout různé formuláře pomocí připravených předloh. Tento freewarový editor obsahuje základní funkce pro vyplňování a tisk formulářů. Je odvozen od komerčního softwaru FORM studio, který poskytuje řadu nadstandardních funkcí, jako automatické výpočty, elektronické podání na úřady, elektronický podpis vyplněných formulářů, správa a archivace dokumentů a další. Více informací najdete na stránkách http://www.formulare-ke-stazeni.cz.

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..