Google překladač: English Deutsch
využívá SHARP

Plasmacluster je unikátní technologie, která může útočit na viry šířené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Pomáhá nás udržet v dobré kondici a zdravé. Klíčové je, že tato technologie není závislá na filtračních systémech, které zachytávají nečistoty ve vzduchu, ale používá pozitivních (+) a negativních iontů (-), které působí v celém prostoru místnosti a zvyšují tak šanci na skutečnou likvidaci virů. Zásady osobní hygieny, mytí rukou a používání zařízení pro sterilizaci rukou jsou důležité v ochraně proti virům na povrchu. Také používání povrchových čističů a desinfekcí může být užitečné, ale nechrání proti nečistotám šířeným vzduchem.

Celkové číslo prodaných výrobků společnosti Sharp a produktů jiných firem vybavených technologií Plasmacluster vyvinutou Sharpem, dosáhlo koncem roku 2010 celosvětově hranice 30 miliónů kusů. Stalo se tak přibližně deset let poté, co Sharp v září 2000 poprvé použil tuto technologii v čističkách vzduchu. Dosáhnout prvních 10 milionů prodaných kusů trvalo asi pět let, už za další přibližně tři roky padla hranice 20 miliónů prodaných kusů a za pouhé dva roky i 30 miliónů. To je nejpřesvědčivějším důkazem, že využívání technologie Plasmacluster se rozšiřuje stále rychlejším tempem.
Doposud byla technologie plasmaclusterových iontů využita celkem v 11 různých výrobcích společnosti Sharp, jako jsou čističky vzduchu, klimatizace, ledničky a kancelářská multifunkční zařízení. Kromě toho se tato technologie začíná používat ve stále širším spektru vnitřních prostorů, včetně interiérů osobních automobilů, osobních železničních vagónů a výtahů. Minulý rok byla přizpůsobena pro použití v továrnách a zábavních podnicích. Poté, co se společnost Nankai Electric Railway rozhodla začlenit technologii Plasmacluster do své modelové řady 12000 „Southern“ limitovaných expresních železničních vagónů, jejichž uvedení do provozu je naplánováno zhruba na podzim roku 2011, se počet firem využívající tuto technologii rozrostl na 27.
Zároveň se v posledních dvou letech dvojnásobil počet zemí, kde jsou k dispozici produkty vybavené technologií Plasmacluster. V současné době je jich přibližně 100. Navíc je ve stále větší míře technologie Plasmacluster přizpůsobována pro použití v nejvýznamnějších hotelech. Sharp také zintenzívnil vývoj produktů vybavených technologií plasmaclusterových iontů a upravených speciálně pro jednotlivé místní trhy, aby podpořil rozšíření jejich využívání nejen ve vyspělých zemích, ale i v rozvojových státech, zejména v oblasti ASEAN. Sharp například zareagoval na rostoucí poptávku po motocyklech a skútrech v Indonésii a na konci ledna představí iontový generátor Plasmacluster uzpůsobený pro odstraňování zápachů z motocyklových přileb.
Aby dokázal účinnost technologie Plasmacluster, stal se Sharp vůdčí společností svého oboru v prosazování tzv. "akademického marketingu", spolupracujícího výzkumného přístupu k produktovému marketingu, který pracuje s nezávislými vědeckými výzkumnými organizacemi po celém světě. Za téměř 10 let byla prokázána účinnost technologie Plasmacluster proti 29 různým typům škodlivých látek, včetně virů a bakterií. Nyní byl rozsah její účinnosti rozšířen o pleť zkrášlující účinky a schopnost neutralizovat zvířecí zápachy, a technologie je spotřebiteli hodnocena velmi vysoko.
Sharp bude nadále průběžně sledovat vývoj globálního trhu a bude se snažit prospívat společnosti nabídkou nových produktů vybavených technologií Plasmacluster se záměrem vytvářet zdravější životní podmínky.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news