Google překladač: English Deutsch
vrchol v evoluci laserového svařování

Je všeobecně známo, že hlavní výhodou laserového svařování/navařování je bezesporu jeho přesný, hluboký, rychlý a čistý svár s minimálním tepelným ovlivněním kolem svařovaného místa. Těchto výhod se nejčastěji užívá při opravách nástrojů a forem, výrobě jemné mechaniky a zpracování tenkých plechů. Uplatňuje se také při výrobě chirurgických nástrojů, v technologiích pro výrobu zubních náhrad, ale i v elektronice.

Společnost Lintech má tu čest představit Vám revoluční technologii ve světě laserového svařování/navařování, jejímž producentem je německá firma Vision, nese název LWI IV a na český trh přichází právě nyní. Všechny lasery značky Vision splňují nejvyšší technické standardy. V souladu se směrnicemi managementu jakosti DIN EN ISO 9001: 2000, EN 13485 a MED/CERT.

Fiber FlexX – vrchol v evoluci
Ideální řešení pro integraci do výrobních linek. Fiber FlexX nabízí jedinečné funkce Powersharing (rozdělení výkonu) a Timesharing (rozdělení v čase). Kontrola svařovacího procesu probíhá volitelně na videu nebo v mikroskopu. K vedení paprsků slouží vysoce flexibilní skleněný optický kabel. Tento systém také nabízí snadnou integraci s SPS rozhraním a možnost začlenění pohybových jednotek.

Laserové svařovací/navařovací systémy řady LWI IV
Svařovací a navařovací systémy řady LWI IV se vyznačují mnoha vynikajícími vlastnostmi, uživatelé jistě ocení dlouhou životnost lampy (v průměru 8 milionů pulsů), možnost dělení paprsků do 4 optických vláken v délce 5–50 metrů, ukončených optikou. Unikátně uložené zrcátko osminásobně prodlužuje jeho životnost. Použitý mikroskop je vybaven rychlou mechanickou clonou, která na rozdíl od samozatmavovacích systémů nezpůsobuje zkreslení a tím plně využívá mikroskopického vidění a kontroly sváru. Při svařování materiálů s různě převýšeným povrchem lze ideálně pracovat za pomoci funkce "Teach-in", zadáním referenčních bodů pak svařování probíhá nejen v osách X a Y, ale i v ose Z. Další jedinečnou funkcí je "Puls Distance Synchronisation" (PDS systém), který synchronizuje vzdálenost pulsů.

Řada LWI IV disponuje automatickou regulací výkonu na výstupu a modulací šířky pulsu. Výhodou je také systém uzavřeného cyklu pulsní regulace (puls po pulsu). Pulsform byl speciálně vyvinut pro práci s materiály náchylnými na vznik vlasových trhlin v okolí sváru a účinně jejich vznik omezuje. Čerpací komory jsou keramické a výkonné a kvalitní chlazení laseru je konstruováno tak, aby splnilo požadavky i toho nejnáročnějšího třísměnného provozu. Ke každému přístroji je dodáván detailně propracovaný software, jenž vedle optimálního využití všech výše uvedených funkcí umožňuje nadstandardní navařování alfanumerických znaků.

www.lintech.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..