Google překladač: English Deutsch
Inzerce
TESA
vrchol v evoluci laserového svařování

Je všeobecně známo, že hlavní výhodou laserového svařování/navařování je bezesporu jeho přesný, hluboký, rychlý a čistý svár s minimálním tepelným ovlivněním kolem svařovaného místa. Těchto výhod se nejčastěji užívá při opravách nástrojů a forem, výrobě jemné mechaniky a zpracování tenkých plechů. Uplatňuje se také při výrobě chirurgických nástrojů, v technologiích pro výrobu zubních náhrad, ale i v elektronice.

Společnost Lintech má tu čest představit Vám revoluční technologii ve světě laserového svařování/navařování, jejímž producentem je německá firma Vision, nese název LWI IV a na český trh přichází právě nyní. Všechny lasery značky Vision splňují nejvyšší technické standardy. V souladu se směrnicemi managementu jakosti DIN EN ISO 9001: 2000, EN 13485 a MED/CERT.

Fiber FlexX – vrchol v evoluci
Ideální řešení pro integraci do výrobních linek. Fiber FlexX nabízí jedinečné funkce Powersharing (rozdělení výkonu) a Timesharing (rozdělení v čase). Kontrola svařovacího procesu probíhá volitelně na videu nebo v mikroskopu. K vedení paprsků slouží vysoce flexibilní skleněný optický kabel. Tento systém také nabízí snadnou integraci s SPS rozhraním a možnost začlenění pohybových jednotek.

Laserové svařovací/navařovací systémy řady LWI IV
Svařovací a navařovací systémy řady LWI IV se vyznačují mnoha vynikajícími vlastnostmi, uživatelé jistě ocení dlouhou životnost lampy (v průměru 8 milionů pulsů), možnost dělení paprsků do 4 optických vláken v délce 5–50 metrů, ukončených optikou. Unikátně uložené zrcátko osminásobně prodlužuje jeho životnost. Použitý mikroskop je vybaven rychlou mechanickou clonou, která na rozdíl od samozatmavovacích systémů nezpůsobuje zkreslení a tím plně využívá mikroskopického vidění a kontroly sváru. Při svařování materiálů s různě převýšeným povrchem lze ideálně pracovat za pomoci funkce "Teach-in", zadáním referenčních bodů pak svařování probíhá nejen v osách X a Y, ale i v ose Z. Další jedinečnou funkcí je "Puls Distance Synchronisation" (PDS systém), který synchronizuje vzdálenost pulsů.

Řada LWI IV disponuje automatickou regulací výkonu na výstupu a modulací šířky pulsu. Výhodou je také systém uzavřeného cyklu pulsní regulace (puls po pulsu). Pulsform byl speciálně vyvinut pro práci s materiály náchylnými na vznik vlasových trhlin v okolí sváru a účinně jejich vznik omezuje. Čerpací komory jsou keramické a výkonné a kvalitní chlazení laseru je konstruováno tak, aby splnilo požadavky i toho nejnáročnějšího třísměnného provozu. Ke každému přístroji je dodáván detailně propracovaný software, jenž vedle optimálního využití všech výše uvedených funkcí umožňuje nadstandardní navařování alfanumerických znaků.

www.lintech.cz

Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce