Google překladač: English Deutsch

Nové Scudo van je ideální vozidlo pro převoz jakýchkoliv nákladů. Posuďte sami: až 6 m3 nákladového prostoru, nosnost až 1 200 kg, přísně pravoúhlý nákladový prostor, vnitřní rozměry 2 254×1 600 mm. Pokud potřebujete převážet rozměrnější náklady, nabízí se verze MAXI s vyšší střechou, která nabídne 1 750 mm vysoký nákladový prostor. Objem nákladového prostoru se zvýší až na 7 m3. Díky velmi nízko položené nákladové hraně 491 mm (pneumatické zavěšení, 562 mm s mechanickým zavěšením) nebude manipulace žádný problém.

scudo.jpg

Combi pro více cestujících
Hledáte vůz na přepravu menšího pracovního týmu? Potřebujete komfortně převážet vícečlennou rodinu? Odpovědí je Scudo Combi. Příjemný vnitřní prostor pro 5 až 6 cestujících a stále zůstane dostatek místa pro náklad. Vzhledem k zabudované přepážce je možné nové Scudo Combi zakoupit v kategorii N1 (tzn. s odpočtem DPH). Díky tomu je Scudo Combi jako stvořené pro firemní použití.

Panorama - luxusní přeprava
Nové Scudo Panorama je velmi variabilní vozidlo. Sami si vyberte, kolik řad pro cestující chcete a umístěte je kamkoliv. Ano, nové Scudo umožňuje přesouvat řady sedadel podle Vašich potřeb. Komfortní přeprava 8 až 9 cestujících, pojízdná kancelář, přeprava dlouhých předmětů, ... Nové Scudo Panorama není jen variabilní, ale je i mimořádně pohodlné a nabízí dostatek prostoru pro každého cestujícího. Například: stropní rozvod klimatizace do zadních částí, odkládací prostory na předchozí řadě sedadel a ve dveřích, systém easy entry, zvýšení řady sedadel oproti předchozím.

Zaujalo Vás nové Scudo? Pokud máte zájem se o něm dozvědět více, navštivte svého prodejce Fiat. Nové Scudo je již v prodeji. Další možností pro seznámení s celou rodinou užitkových vozidel Fiat jsou Dny užitkových vozů Fiat od 2. do 7. dubna 2007. Přijďte se seznámit.
www.fiat.cz