Google překladač: English Deutsch

Společnost VEKRA a.s., která je od 31. 12. 2009 součástí společnosti Window Holding a.s., dne 16. 12. 2009 odkoupila 75% podíl ve VEKRA Okna Morava. Tímto krokem se stala většinovým vlastníkem společnosti a rozšířila svou obchodní síť do dalších míst Moravy.

Společnost VEKRA nabízí svým zákazníkům kromě špičkových výrobků i profesionální služby. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro VEKRU samozřejmostí. Široké produktové portfolio této značky představuje řešení pro každou stavbu. V nabídce má plastové okenní výplně ve čtyřech různých řadách, dále rovněž hliníková a dřevěná okna a dveře různých profilů a barev. Vybírat můžete také z celé řady doplňků, jako jsou žaluzie, parapety, kování a kliky.

Doposud byly klientům k dispozici prodejny v Brně a v Ostravě-Porubě. Prostřednictvím odkoupení podílu ve společnosti VEKRA Okna Morava získala společnost obchodní síť externího partnera. Síť obchodních zastoupení se rozšířila do dalších moravských měst. Jedná se o Blansko, dvě prodejny v Brně, dále Prostějov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc, Moravská Ostrava a Přerov. Přejatá obchodní zastoupení jsou dále rozšiřována nebo modernizována. V únoru otevřela VEKRA zcela novou prodejnu ve Zlíně a v Jihlavě.

Jednotlivé prodejny prezentují rozsáhlou nabídku výrobků této značky včetně příslušenství a doplňků. Vystavené produkty si mohou zákazníci na místě fyzicky vyzkoušet. S výběrem vhodných řešení je připraven pomoci tým odborných konzultantů.

V současné době se značka VEKRA prodává ve více než 70 obchodních zastoupeních v deseti regionech České republiky.

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..