Google překladač: English Deutsch

Zavedení konkurence v energetickém sektoru na nově se rodících evropských trzích vedlo ke značné restrukturalizaci celého odvětví, neboť společnosti byly nuceny přepracovat své strategie tak, aby odpovídaly novým podmínkám na trhu. V tomto kontextu se společnost International Business Promotion rozhodla uspořádat Energetický summit o nové Evropě, který proběhne ve dnech 3.- 4. listopadu v rakouské Vídni.

energy_1.gif

Akce se koná pod záštitou rumunské vlády s podporou rumunského ministerstva hospodářství a obchodu, Federálního ministerstva hospodářství a práce Rakouska, WKO – Rakouské obchodní komory, Evropské banky pro obnovu a rozvoj, Světové banky, ERRA a ICBSS.

Na tomto významném regionálním setkání se sejdou klíčoví představitelé vlád, členové vrcholového managementu nejdůležitějších firem v ropném, plynárenském a energetickém sektoru a zástupci mezinárodních organizací a finančních institucí.

Prezentace přednesené během summitu ukáží, jakým způsobem se klíčoví hráči na tomto trhu rozhodují investovat, nastíní, jaké faktory je třeba vzít do úvahy při vyhodnocování atraktivity každé investice a načrtnou i své budoucí investice v regionu.

Součástí specifických témat k diskusi bude:
- Cíle a investiční příležitosti pro rozšíření energetické spolupráce na nových evropských trzích
- Management rizik a nejistot v energetickém sektoru napříč regionem
- Financování energetických projektů: výzvy, které leží před námi
- Předpovědi do budoucna: reforma energetického sektoru na nových evropských trzích

Energetický summit o nové Evropě poskytne účastníkům detailní analýzu ropného, plynárenského a energetického trhu v těchto středoevropských, východoevropských a jihoevropských zemích: Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Makedonie, Řecko, Maďarsko, Moldavsko, Polsko, Rusko, Rumunsko, Srbsko a Černá hora, Slovinsko, Turecko a Ukrajina.

„Pevně věřím, že Energetický summit o nové Evropě se stane katalyzátorem nových energetických projektů a přispěje k posílení investičního procesu v ropném, plynárenském a energetickém sektoru,“ prohlásil rumunský ministr hospodářství a obchodu Ioan Codrut Seres. „Věřím, že okolnosti letošního roku zaručují proměnu těchto investic do konkrétních kroků přijatých vládami středoevropských, východoevropských a jihoevropských zemí, stejně jako obchodními a finančními institucemi.“

Hlavním patronem Energetického summitu o nové Evropě je společnost OMV AG, přidruženým patronem je Bank Austria Creditanstalt. Setkání dále sponzorují: AVA Drilling Fluids & Services, BRM (Rumunská komoditní burza), Ernst & Young, Kema, Pinsent Masons, Verbund, Washington Group International.

Tento summit je organizován ve spolupráci z rumunskými společnostmi Electrica, Hidroelectrica, Nuclearelectrica a Transelectrica.


Máte-li zájem o další informace, laskavě kontaktujte organizátory summitu

INTERNATIONAL BUSINESS PROMOTION
Bd. Marasti Nr. 65-67, Complex Expozitional Romexpo Pavilion 44 Sector 1 Bucuresti
Phone : + 40 21 317 03 90; + 40 21 317 03 91;
+ 40 21 317 03 92; + 40 21 317 03 95
Fax: + 40 21 317 03 93; + 40 21 317 03 94
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Anebo navštivte internetovou stránku http://www.doingbusiness.ro/summit/index.htm

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news