Google překladač: English Deutsch


Podle britské ho výrobce přináší nová technologie výroby materiálu svařovacích elektrod důležité výhody v oblasti kvality, ceny, bezpečnosti a snadnosti použití.
Elektrody Multi Strike svou konstrukcí umožňují svařovat déle než klasické wolframové elektrody s toritem, obzvláště v automatických nebo mechanizovaných svařovacích procesech. S elektrodami Multi Strike jsou svary užší, a to zejména při svařování hliníku. Dosahují lepší stability elektrického oblouku při nižším napětí.
Tyto elektrody nepoužívají tradiční radioaktivní a karcinogenní příměsi toritu, takže při následném broušení svarů nevzniká nebezpečný prach poškozující dýchací orgány a kumulující se v těle. Používání elektrod nevyžaduje žádné zvláštní školení.
Příměsi obsažené v elektrodách Multi Strike mají oproti toritu pouze poloviční hustotu, takže celková 2 % příměsí mají dvojnásobnou účinnost než u elektrod s toritem. To umožňuje až desetinásobné množství dotyků elektrodou ve srovnání s wolframovými elektrodami s toritem při mechanickém či automatickém sváření. Vysoce kvalitní výsledky jsou zaručeny při svařování střídavým i stejnosměrným proudem.
Podle údajů výrobce jsou elektrody Multi Strike vhodné pro širokou škálu svařovacích operací, a to zejména při svařování titanu, nerezové oceli a hliníku v leteckém, petrochemickém, farmaceutickém nebo automobilovém průmyslu.
Elektrody Multi Strike jsou duchovním plodem odborníka na svařovací technologie Rona Sewella. Ten o nich říká: "Výzkum v oblasti wolframových elektrod byl v posledních letech spíše sporadický a se spornými výsledky. Proto jsme se chopili příležitosti a vyvinuli jedinečný produkt, který bychom rádi prosadili jako průmyslový standard. Elektrody Multi Strike jsou úsporné díky delší životnosti, většímu počtu dotyků na elektrodu před přebroušením, menší potřebě oprav, menšímu odpadu a nižší spotřebě. Už není třeba skladovat celou řadu typů elektrod - elektrody Multi Strike svaří všechno."

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..