Leaderboard SETEVA - SSS
Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

2gestoo.gifPolycom znovu rozšiřuje své strategické partnerství s Microsoftem. Společným cílem obou firem je zefektivnit
komunikaci mezi uživateli výpočetní a telekomunikační techniky. Americká společnost Polycom nyní spolupracuje s

letos založenou součástí Microsoftu, s Unified Communications Group (UC). Distributorem zařízení Polycom v České republice je firma Gesto Communications.
Polycom oznámil, že vyvine a uvede na trh koncová zařízení, která budou odpovídat parametrům UC pro integrované business-class hlasové služby. Budou to moderní desktopová zařízení, která zlepší kvalitu instant messagingu a rozšíří komunikační platformu Microsoftu o nové vlastnosti telefonních a VoIP služeb. Spojí se tak kvality osobního počítače s uživatelským komfortem desktopových telefonů. Uživatelům se tak usnadní komunikace se zákazníky, partnery a spolupracovníky, navíc se bude odehrávat v mnohem bezpečnějším prostředí. Tyto výrobky rozšíří možnosti využití a konfigurování unifikované komunikační platformy Microsoftu. Jedná se o několikátou etapu spolupráce Polycomu a Microsoftu. Výsledkem je snadná komunikace majitelů jejich zařízení a programů a stále propracovanější možnosti jejich propojování do konferenčních přenosů.
Uživatelé produktů Microsoftu tak již například získali možnost zjistit v reálném čase prezenci účastníků konferencí, vytáčet hovory podle jména a také jednodušší způsob, jak používat adresáře a buddy listy (seznamy přátel).
Spolupráci firem mohou rozsáhle využívat například uživatelé Microsoft Office Communicatoru, což je integrovaný klient, který pracuje jako univerzální konferenční systém - umožňuje vytvářet a spravovat živě probíhající komunikaci. Je možné jej využít k posílání instantních zpráv, hlasových a video rozhovorů přes počítač, sdílení aplikací i dat.
Spolupráce Polycomu a Microsoftu majitelům Communicatoru přináší nejen snadné spojení s uživateli zařízení této firmy, ale i rozšíření možností, jak nástroj využívat. Například v Microsoft Outlook je možné jedním kliknutím přizvat vícero uživatelů nebo naplánovat konference do budoucna. Outlook pak aktualizuje kalendáře všech uživatelů, kteří se jich mají účastnit a na blížící se termín je upozorňuje.
Podíl americké společnosti Polycom na světovém trhu videokonferenčních zařízení je zhruba padesát procent. Pražská firma Gesto Communications dodala několik set jejích výrobků českým státním úřadům, významným průmyslovým, finančním i dalším organizacím.
http://www.gestocomm.cz

Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Květen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01