Google překladač: English Deutsch

Polycom znovu rozšiřuje své strategické partnerství s Microsoftem. Společným cílem obou firem je zefektivnit
komunikaci mezi uživateli výpočetní a telekomunikační techniky. Americká společnost Polycom nyní spolupracuje s

2gestoo.gif

letos založenou součástí Microsoftu, s Unified Communications Group (UC). Distributorem zařízení Polycom v České republice je firma Gesto Communications.
Polycom oznámil, že vyvine a uvede na trh koncová zařízení, která budou odpovídat parametrům UC pro integrované business-class hlasové služby. Budou to moderní desktopová zařízení, která zlepší kvalitu instant messagingu a rozšíří komunikační platformu Microsoftu o nové vlastnosti telefonních a VoIP služeb. Spojí se tak kvality osobního počítače s uživatelským komfortem desktopových telefonů. Uživatelům se tak usnadní komunikace se zákazníky, partnery a spolupracovníky, navíc se bude odehrávat v mnohem bezpečnějším prostředí. Tyto výrobky rozšíří možnosti využití a konfigurování unifikované komunikační platformy Microsoftu. Jedná se o několikátou etapu spolupráce Polycomu a Microsoftu. Výsledkem je snadná komunikace majitelů jejich zařízení a programů a stále propracovanější možnosti jejich propojování do konferenčních přenosů.
Uživatelé produktů Microsoftu tak již například získali možnost zjistit v reálném čase prezenci účastníků konferencí, vytáčet hovory podle jména a také jednodušší způsob, jak používat adresáře a buddy listy (seznamy přátel).
Spolupráci firem mohou rozsáhle využívat například uživatelé Microsoft Office Communicatoru, což je integrovaný klient, který pracuje jako univerzální konferenční systém - umožňuje vytvářet a spravovat živě probíhající komunikaci. Je možné jej využít k posílání instantních zpráv, hlasových a video rozhovorů přes počítač, sdílení aplikací i dat.
Spolupráce Polycomu a Microsoftu majitelům Communicatoru přináší nejen snadné spojení s uživateli zařízení této firmy, ale i rozšíření možností, jak nástroj využívat. Například v Microsoft Outlook je možné jedním kliknutím přizvat vícero uživatelů nebo naplánovat konference do budoucna. Outlook pak aktualizuje kalendáře všech uživatelů, kteří se jich mají účastnit a na blížící se termín je upozorňuje.
Podíl americké společnosti Polycom na světovém trhu videokonferenčních zařízení je zhruba padesát procent. Pražská firma Gesto Communications dodala několik set jejích výrobků českým státním úřadům, významným průmyslovým, finančním i dalším organizacím.
http://www.gestocomm.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news