Google překladač: English Deutsch
Úplné začlenění koncernu Moeller do skupiny Eaton Corporation míří do finále.

Eaton Corporation, průmyslový výrobce širokého sortimentu produktů, definitivně spojuje jejich označení pod jednotnou značku Eaton. Od srpna 2011 dochází k postupnému zavádění přístrojů s novým označením. Společnost Eaton Elektrotechnika (dříve Moeller Elektrotechnika) vyrábí a dodává nyní na český trh přístroje výhradně s logem Eaton.

Název Moeller je od teď používán jen pro označení produktové řady v textové podobě „Moeller Series“ na typovém štítku a na etiketě obalu.

Jediné, co se z pohledu koncového zákazníka dočká změny, je nové logo Eaton vyznačené na produktech a obalech. Rozsah změn označení však nemá žádný vliv na konkrétní název výrobků, objednací číslo zboží, platnost certifikátů, ani se nijak nedotýká technické dokumentace výrobků. Proces by měl být dokončen do konce ledna 2012.

Náhrada loga Moeller za Eaton se promítá nejen na samotných přístrojích, ale i na jejich balení. Změna označení novým logem reaguje na integraci koncernu Moeller do skupiny Eaton. Již v roce 2008 bylo zahájeno postupné začleňování značky Moeller do skupiny Eaton a v roce 2009 došlo k přejmenování společnosti na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Změna označení produktů je nyní posledním krokem.

„Tato změna vyplývá z globální strategie skupiny Eaton Corporation, jejímž cílem je jednotný přístup k trhům a jejich zákazníkům po celém světě,” uvádí Lucie Kuhnová, vedoucí marketingu a propagace společnosti Eaton Elektrotechnika. „O změně loga na přístrojích budou naši obchodní partneři a zákazníci informováni v průběhu druhé poloviny roku 2011 a v první polovině roku 2012. Připravujeme komunikační kampaň zaměřenou především na naše koncové zákazníky,“ dodává Lucie Kuhnová.

Více informací je k dispozici na internetových stránkách www.eaton-info.eu/cz/brandchange.
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news