Google překladač: English Deutsch
S lepším designem, funkčnější a kvalitnější.

Fenomén skládacích kol, které všichni dobře známe z dob ještě nedávno minulých, se vrací do českých měst a vesnic. Legendární skládací kola Eska, na kterých se kdysi ve velkém jezdilo na šestou ráno do fabriky, dnes pomyslně střídá značka Dahon, která kombinuje přednosti skládacího kola s moderním designem, lepší funkčností a světovou kvalitou. Vyhovuje všem, kteří se umí nadchnout pro zdravý životní styl, rádi by měli kolo pořád s sebou, nebo prostě chtějí na kole opět dojíždět do práce. Skládačka se stává alternativou nejen ke klasickým kolům, ale i k běžné dopravě autem.

Příležitost využít kterýkoliv z modelů Dahon si najde každý, kdo denně dochází do práce. Se skládacím kolem je možné jednoduše dojet na nádraží, složit jej, vzít pod paži a nastoupit do vlaku nebo do autobusu. Po vysednutí skládačku opět rozložit, nasednout a dovézt se do práce. Dahon je možné složit nebo rozložit za 10 až 20 vteřin.

Dahon si může každý vzít také na dovolenou nebo na chalupu, protože ho není třeba složitě upevňovat na střechu auta. Stačí jej jen rychle složit a uložit do kufru auta. Na chalupě nebo o víkendu v přírodě bude rychle po ruce ať už na vyjížďku po okolí, na houby, na ryby nebo do obchodu. Skládačka se vejde do služebního auta (a vyřeší problém s parkováním v centru), bez problémů je možné si na ní zajet do restaurace, složit, vzít dovnitř a uložit pod stůl. Přitom do běžného kufru auta střední třídy se vejdou 3 až 4 skládačky Dahon.

Na rozdíl od skládaček Eska je totiž Dahon opravdu složitelný, a to bez jakéhokoliv nářadí. Kola váží už od 8,7 kilogramu, mají na míru nastavené převody a ve srovnání s velkými koly celou řadu výhod: jsou pevnější, lehčí, umožňují rychlejší akceleraci a mají nižší aerodynamický odpor. Na kompaktních i plnohodnotných skládacích kolech Dahon navíc může jet téměř každý, a to i opravdu silní a velcí chlapi.

Marketingový manažer společnosti Azub Bike, oficiálního distributora skládacích kol Dahon v ČR, Honza Galla, který na kole projel 17 států a v červnu tohoto roku chce na skládačce Dahon kombinovaně dojet na řecký ostrov Rhodos, o skládacích kolech říká: „Ze začátku jsem moc nevěděl, na co bych Dahona použil, ale stačilo ji pár dní mít doma, a bylo vše jasné. Skládačku jsem pak bral už téměř všude. Do obchodu, do auta, do vlaku při cestě do práce, na dovolenou, k babičce na chalupu. Žena na ní dojíždí do práce. A přitom je pohodlně a bezpečně parkujeme doma v předsíni.“

O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů.

Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news