Google překladač: English Deutsch

AirLive, společnosti Ovislink Corp, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje druhou generaci AirTV-1000U s TotalMedia™ SW – několikráte oceněným softwarem od ArcSoftu s elegantním designem a jemnými konturami. Vylepšení se nevyhnula ani anténa, která má nyní ještě dokonalejší příjem signálu a externí konektor.

AirTV-1000U byl vyvinut s ideou umožnit uživatelům přehrávat TV kdekoliv. Kompaktní velikost (pen-size) usnadňuje uživateli transport a je příkladem mobility TV tunerů – nejen to umožňuje uživatelům kdykoliv a kdekoliv přijímat vysoce kvalitní digitální signál terestrického TV vysílání (DVB-T) na počítačích nebo noteboocích. K přijímači je dodáván i plně vybavený dálkový ovladač pro jednoduché a pohodlné ovládání.
Nový AirTV-1000U je menší a lehčí než jeho předchůdce. Nový a uhlazený design s inovovanými konturami lépe odvádí teplo. Je dodáván s vylepšenou anténou, která má citlivější příjem signálu.
Nový software je kompaktní media-centr software, který umožní našim zákazníkům sledovat a nahrávat TV, zobrazovat fotky, poslouchat muziku, automaticky vyhledávat programy, plánovat nahrávání, Time-Shifting, EPG, PIP, vícekanálové náhledy a spoustu dalšího.

http://www.airlive.com/products/AirTV-1000Uv2/airtv_1000u_v2.shtml