Google překladač: English Deutsch

Německý výrobce IDS Imaging Development Systems GmbH je předním světovým výrobcem digitálních průmyslových kamer. Značka uEye symbolizuje řadu kompaktních a cenově přijatelných digitálních kamer pro profesionální využití v různých aplikacích průmyslu, ve zdravotnictví, v marketingu a v dalších zajímavých oblastech s využitím nasnímaného obrazu. Pomocí široce rozšířených rozhraní USB 2.0 a Gigabit Ethernet mohou být kamery velice jednoduše integrovány do jakéhokoliv systému. Obraz je digitalizován přímo v kameře a digitálně přenášen do počítače, bez nutnosti použití grabbovacích karet. V uEye kamerách jsou použity senzory CMOS nebo CCD v barevném nebo černobílém provedení. Kamery s CMOS čipem používají centrální nebo rolovací závěrku a kamery s CCD čipem využívají pouze centrální závěrku. Rozlišení kamer se pohybuje v rozmezí rozlišení 640x480 (0,3 MPx) až 3840x2748 (10MPx) v závislosti na použitém typu senzoru.

GigE uEye SE – „Standard Edition“
GigE uEye SE je řada velice kompaktních Gigabit Ethernetových kamer s konstrukcí jen o něco málo větší než jsou modely řady USB. Nabízí veškeré výhody Gigabit Ethernetové technologie – větší šířku pásma (až 1000 Mbps), délku kabelu až 100m a obecně rozšířené použití zmíněného rozhraní. Kromě konektoru s aretací určeného pro rozhraní Gigabit Ethernet jsou kamery dále vybaveny 6-ti pinovým HIROSE konektorem určeného pro napájení a vzorkovací/snímací signály.

GigE uEye RE – „Rough Environment Edition“
Již z označení kamer série RE vyplývá, že jsou extrémně robustní, s krytím IP 65/67, a nabízejí tak rozšíření oblasti pro jejich využití. Pro zajištění IP krytí se používá speciální tubus na objektivy. Rozhraní Gigabit Ethernet a signálové rozhraní I/O je řešeno dvěma upravenými konektory se stejným krytím. GigE uEye RE kamery jsou převážně určeny pro aplikace ve velice náročných a drsných podmínkách (prašné prostředí, stříkající voda). Technická data a funkční možnosti jsou totožné se sérií GigE uEye SE.

 

 

GigE uEye HE – „High-End Edition“
Tato série nabízí bohatou škálu doplňkových vlastností a funkcí v porovnání s ostatními modely uEye. Integrované programovatelné hradlové pole (FPGA) zajišťuje barevný výpočet obrazu přímo v kameře a pomocí LUT (Look Up Tables) je velice jednoduché aplikovat multikanálové charakteristické křivky přímo do obrazu. Zabudovaná vnitřní paměť 64MB a dvě nezávislá procesorová jádra zajišťují rychlý a spolehlivý přenos dat. Přídavné programovatelné digitální I/O signály a rozhraní RS232 otevírají další možnosti integrace.

uEye software
Pomocí programového vybavení SDK, které je volně dostupné ke všem kamerám uEye, lze veškerá nastavení kamer ručně doladit. Komplexní softwarový balíček SDK umožňuje jednoduchou integraci kamer uEye do aplikací pomocí standardních rozhraní, jako jsou DirectShow, ActiveX, TWAIN nebo GEN<i>CAM, případně s přímým použitím uEye rozhraní pro programování aplikací (API) s možností přístupu k až 150-ti různým funkcím kamery. K dispozici je přes 20 DEMO programů v programovacích jazycích C, C++, C# a VB.NET. Dále jsou k dispozici ovladače pro programy na zpracování obrazu, kterými jsou např. HALCON, LabView, NeuroCheck, ActivVision Tools a Common Vision Blox. Všechny USB a GigE uEye kamery jsou kompatibilní, a tudíž implementace kterékoliv kamery uEye do existujících aplikací je bezproblémová a velice jednoduchá.
www.abbas.cz
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news