Google překladač: English Deutsch

Trendem nejen posledních let je tvorba úspor pomocí automatizace výroby. Avšak důvodem k automatizaci nemusí být jen redukce výrobních nákladů.

Důležité faktory
Navzdory mediálně propagované krizi, hledá mnoho firem prostor pro účelné vynaložení finančních investic. Podpůrným a rozhodujícím faktorem jsou i dotace z evropských fondů. Firmy v nich mohou získat potřebné prostředky pro rozvoj technologií a zefektivnit tím výrobní proces.

Cíle projektu
Základními cíly jsou ekonomická efektivita výroby, modernizace technologií, vyloučení lidského chybového faktoru nebo snaha zefektivnit koncepci využití lidských zdrojů. Vše rozhoduje o volbě mezi poloautomatickou nebo plně automatickou linkou.

Návrh a postup řešení
INTESO TRADE je specialistou v oboru děrování profilů. Nabízí však zkušenosti s automatizací výroby a tvorbou jednoúčelových zařízení v širokém spektru průmyslu. Vše začíná u návrhu technologického řešení, které vzniká na základě komunikace s klientem a analýze jeho potřeb. V druhé fázi dochází k rozpracování konstrukčního řešení. Díky moderním počítačovým programům, kterými INTESO TRADE disponuje, má zákazník neustálou možnost sledovat projekt a zasáhnout do výsledné podoby projektu.
Po schválení konečné podoby konstrukčního a technologického řešení je čas na tvorbu kompletní výkresové dokumentace.

Realizace a servis

Jedná-li se o jednoúčelový stroj, závisí jeho realizace většinou na jednom dodavateli. Ale co když se jedná o rozsáhlou výrobní linku, která v sobě spojuje více technologických procesů? Ideálním řešením je pozice generálního dodavatele. INTESO TRADE tuto možnost nabízí spolu se zajištěním garančních i následných servisních služeb.

Pozvání na veletrh

Navštivte stánek č. 14 v hale B na veletrhu MSV Brno 2009, kde bude firma INTESO TRADE prezentovat své služby v oblasti děrování profilů a automatizace výrobních procesů. K vidění zde bude funkční děrovací stroj S2110 s oboustranným prostřiháváním profilů. Novinkou na stánku a v portfoliu produktů se stane TM 40 – jednotka pro rádiusové zastřihávání konců trubek, která zaujme především výrobce zábradlí, lešení a dalších produktů z trubek.

www.inteso.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..