Google překladač: English Deutsch

nwtRealizační divize NWT a.s. navázala v roce 2012 na svůj úspěch se stavbou bioplynové stanice v Pěčíně u Trhových Svin a do referenčního portfolia přidala čtyři nové projekty z oblasti výroby zelené energie.
V květnu byla dokončena a do distribuční soustavy SSE zapojena stanice v Turčianských Teplicích (SK), následovalo dokončení bioplynové stanice ve slovenském Bolešově a koncem roku 2012 získala společnost NWT licenci na výrobu elektřiny, povolení ke zkušebnímu provozu a první paralelní připojení pro své bioplynové stanice v Žitíně (600 kW, ČEZ) a v Uherčicích (2000 kW, E.ON). V letošním roce NWT postaví BPS Liponova u Pardubic a BPS Černčín u Bučovic.

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické firmy v České republice. Se svými více než 160 zaměstnanci realizuje komplexní řešení v oblasti ICT, obnovitelných zdrojů energie a úspory energií. Filozofií společnosti NWT a.s. je nabízet služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem je dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Hlavní oblasti činnosti: dodávky a servis ICT infrastruktury, provozování e-shopů a věrnostních systémů, elektromontáže, poskytování internetového připojení, využití obnovitelných zdrojů energie, výzkumná a vědecká činnost a podpora start-up projektů.
www.nwt.cz

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce