Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce
T+T 6/2009

Firma CONICA Sport Surfaces, patřící do německého koncernu BASF SE, vyrábí povrchy vysoké kvality vyvinuté pro intenzivní trénink sportovců. Sportovní dokonalost vyžaduje nesčetné množství hodin kvalitního tréninku a vysoké výkonnostní cíle. Firma zaručuje, že jejich povrchy svými vlastnostmi napomáhají intenzivnímu tréninku. Vše neustále konzultuje se špičkovými sportovci a odborníky. Vývoj výrobků a kontrola jejich kvality zohledňuje všechny nejnovější požadavky uživatele.

Týká se to i problematiky tepelné ochrany a izolace, odolnosti proti poškození a opotřebení, snížení hlučnosti, UV odolnosti, stejně jako bezpečnosti povrchu a pružnosti, jednotlivosti bezešvého vzhledu a snadné údržby. Všechny parametry se pravidelně testují a kontrolují ve firemních laboratořích. K dispozici jsou dva typy povrchů:

CONIPUR HG

Bodově elastický halový sportovní povrch. Prefabrikovaný nebo přímo na místě aplikovaný elastický povrch s 2–3 mm polyuretanovou (PUR) vrchní vrstvou, překrytý matovým vrchním nátěrem. Splňuje všechny důležité mezinárodní normy, např. DIN 18032, čl. 2, EN 14904, certifikaci IHF a FIBA.
Využití: víceúčelové sportovní haly, gymnastické haly, školní tělocvičny.

CONIPUR HV
Bodově elastický halový sportovní povrch. Prefabrikovaný elastický pěnový PUR materiál s 2–3 mm PUR vrchní vrstvou, překrytý matovým vrchním nátěrem. Splňuje všechny důležité mezinárodní normy, např. DIN 18032, čl. 2.
Využití: víceúčelové sportovní haly, gymnastické haly, školní tělocvičny.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..