Google překladač: English Deutsch

V podmínkách České republiky je relativně častým problémem, především v budovách v centrech měst, vysoký obsah prachových částic obsažených ve vzduchu. Zejména pokud se větrá přirozeným způsobem. Na průmyslových pracovištích se ve vzduchu pohybuje mnoho dalších nečistot dle povahy a zaměření dané firmy. Se zimními měsíci se pak množí také různé bakterie a viry, poslední dva roky pak změnil život nás všech nejen na pracovištích covid-19.
„Pro zaměstnavatele dává pořízení čističky vzduchu v tomto období tedy ještě větší smysl. Pozor však na levné produkty s neodpovídajícími filtry, které jsou neúčinné, a kterých je na trhu široká nabídka," říká Lukáš Rom ze společnosti Kärcher.
Karcher 2 cisticka vzduchu Funkčním řešením je například profesionální čistička vzduchu Kärcher AF 100. Silný motor potřebuje jen několik minut pro zásobování místností do 100 m² svěžím a čistým vzduchem. Přitom je zařízení mobilní a lze s ním díky robustním kolečkům bez námahy pohybovat a přemístit ho do jiné místnosti. Podle způsobu použití lze vybavit čističku vzduchu různými filtry.
„Variantou je víceúčelový filtr, který nabízí velmi široké spektrum účinnosti, čímž pokrývá veškeré požadavky. Nebo lze zvolit jeden ze čtyř filtrů, které byly speciálně vyvinuty pro cílenou eliminaci bakterií, pachů, alergenů nebo těkavých organických sloučenin. Pro průběžnou kontrolu vzduchu v místnosti a řízení automatického režimu je v čističce integrován laserový senzor. Kvalita vzduchu se zobrazuje pomocí barevného podsvícení, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji. Pokud použijete filtr HEPA-14 se stupněm filtrace a separace 99,995 %, splňuje čistička nejvyšší bezpečnostní standardy pro hygienicky citlivé oblasti, filtruje jemný prach, částice, aerosoly, patogeny a viry z kontaminovaného prostředí v interiéru včetně zachycení částic viru SARS-CoV-2 z okolního vzduchu. Viry ale dokáže zásadně redukovat i víceúčelový filtr," dodává Lukáš Rom ze společnosti Kärcher.
Díky několika variantám filtru je čistička vzduchu Kärcher AF 100 vhodná jak pro různorodá průmyslová pracoviště, tak pro klasické kanceláře, úřady, ordinace či školy.
Cena: 15 490 včetně DPH.

www.karcher.cz/cz/professional

Karcher 1 cisticka vzduchu

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news