Google překladač: English Deutsch

Case Logic, jeden z největších dodavatelů doplňků v doméně businessu a životního stylu na světě, uvedl na trh novou sérii produktů z řady „Lifestyle” – „Životní styl”. Nová série plně odpovídá požadavkům aktivních mužů a žen a nabízí široké portfolio organizačních doplňků od barevných brašen na notebooky, módních školních aktovek z plátna, až po velmi stylové příruční tašky. Ve světě neustálého pohybu navrhla a vytvořila společnost Case Logic sérii, která je kombinací obojího – vysoce elegantního vzhledu a dokonalé funkčnosti. To vše navíc s použitím vysoce kvalitních materiálů. Nová řada „Životní styl” je rozdělena do čtyř kategorií: styl městský, profesionální, sportovní a školní. Unikátní design, barevné propozice či znaky tattoo dávají možnost širokého výběru dle osobních preferencí. Série je určena jak profesionálům, tak mladší generaci. Profesionálové budou moci ocenit snadnou dostupnost k pracovním složkám, diskům či mobilnímu telefonu. Mladší generace pak produkty zaujmou elegantním vzhledem s jemným lemováním.

image004.jpg

„V dnešní době uživatelé očekávají více než prosté organizační doplňky. Stále více jsou žádány produkty, které jsou kombinací materiálů vysoké kvality, velmi úhledného inovativního designu , funkčnosti a praktičnosti,” říká Julia Rost, manažerka pro rozvoj produktu společnosti Case Logic Europe. „Celkově se jedná o velmi prostou myšlenku. V nové řadě by si každý měl najít svůj oblíbený produkt, který odpovídá unikátnímu stylu a potřebám.”
Společnost Case Logic si drží evropské prvenství v oblasti výroby tašek na notebooky a prvků na ukládání a organizování mobilních elektronických, foto a audio přístrojů. Společnost vlastní více než 100 patentů na svůj inovativní design a technologie. Zárukou vysoké kvality a trvanlivosti je používání nadstandardních materiálů a technologií, veškeré produkty jsou zajištěny garancí.
www.caselogic.com

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..