Google překladač: English Deutsch

Za účasti médií i obchodních partnerů otevřela akciová společnost CANABA minulý týden slavnostně svůj nový vzorový dům IDEAL HOBBY v Nupakách u Prahy. Zájemci o kvalitní a dostupné bydlení tak mají další možnost, jak se osobně seznámit s výhodami rodinných domů CANABA, díky kterým je dnes tato společnost největším dodavatelem masivních montovaných domů v ČR. IDEAL HOBBY je již desátým a tedy jubilejním vzorovým domem v Česku ve čtrnáctileté tradici společnosti. CANABA se již na počátku devadesátých let nechala inspirovat tradicí vzorových domů v sousedním Německu a již v roce 1995 zprovoznila vzorový dům CLASSIC v Mladé Boleslavi, který se stal vůbec prvním vzorovým domem v ČR a ve stejném roce i prvním nositelem prestižního ocenění Dům roku.
Architektonické ztvárnění i zajímavě barevně řešený interiér nového vzorového domu IDEAL HOBBY přímo předurčuje tento dům, aby se stal etalonem moderního, ekologického, úsporného, ale především dostupného bydlení zejména pro mladé rodiny s dětmi.
Stačí jen složit zálohu ve výši 165.000 Kč a při splátkách nepřesahujících 7000 Kč měsíčně se můžete již za 90 dnů stěhovat do vlastního rodinného domu.
Stejně jako ostatní vzorové domy CANABA je i IDEAL HOBBY pro návštěvníky otevřen každý den od 10 do 18 hodin. Ať už plánujete stavbu nového domu, nebo jen modernizujete své současné bydlení, jste vždy vítáni.

208dum.jpg