Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

BFGoodrich představil již druhou generaci terénní pneumatiky vhodné pro vozy s pohonem všech čtyř kol s názvem Mud Terrain T/AKM2. Nová pneumatika nahradí BFGoodrich Mud Terrain T/AKM, která je lídrem trhu v segmentu obutí v Evropě.

Vývojový inženýři se zaměřili na výrobu pneumatiky, která je schopná překonat drsné překážky a hrubý blátivý a kamenitý povrch. Proto byla hlavními prioritami odolnost a robustnost. Pro zaručení maximální pevnosti a výdrže, byly do nové pneumatiky integrovány tři netradiční technologie. Agresivní bloky zasahující do bočnice, směs bočnice odolná proti úlomkům a silnější kordová tkanina v bočnicí. Tato tři technická vylepšení již potvrdila své efektivní využití na nejúspěšnější pneumatice v historii extrémních terénních závodů, na BFGoodrich Krawler TEK.
Nová BFGoodrich Mud Terrain T/AKM2 přináší zlepšenou odolnost, robustnost a záběr, společně se skvělým výkonem bez ohledu na typ povrchu. Vyrábí se v 15 a 16 palcovém provedení, pro pneumatiky od šíře 215 do 305 mm, série 70 až 85, s rychlostním indexem Q. Označení M+S na bočnici indikuje, že je pneumatika vhodná pro použití do bláta a sněhu.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..