Google překladač: English Deutsch

Společnost BenQ představila svou novou řadu digitálních projektorů – dva modely MP720/MP620. Oba tyto digitální multifunkční projektory jsou ideální pro předvádění multimediálních prezentací jak v oblasti vzdělávání, tak i v obchodním prostředí. Projektory MP720/MP620 poskytují dokonalou reprodukci skutečných barev díky dodržování standardu sRGB (Standard Red, Green and Blue – standardní červená, zelená a modrá).

benq2121_1.gif

Barvy sRGB dosahují větší konzistence barevného podání na různých zobrazovacích zařízeních, jako jsou například monitory, tiskárny nebo notebooky, a poskytují věrnou reprodukci barev promítaných obrazů. Peter Chen, viceprezident a generální ředitel Digital Media Business Group společnosti BenQ k tomu řekl: „Implementací exkluzivní technologie společnosti BenQ pro vyrovnávání barev Color Matching Technology v projektorech BenQ MP720/MP620 je možné dosáhnout větší saturace barev a současně i rozšířené barevné škály a kromě toho využití vyspělé gamma korekce umožňuje ještě přesnější reprodukci barev obsažených v původních vstupních obrazech. Výsledkem je, že si můžete vychutnávat ten nejlepší možný zážitek ze sledování promítaného obrazu.“

Díky jasu 2500/2200 ANSI lumenů Vám digitální projektory BenQ MP720/MP620 umožňují promítat prezentace i v jasně osvětleném prostředí. Kromě jasného obrazu jsou vybaveny snadno použitelnými funkcemi – například devíti sadami aplikačních režimů, jež poskytují okamžité a optimalizované nastavení jasu, saturace barev a kontrastu, které zajistí nejlepší možné podání obrazu při výuce stejně jako při jiných aplikacích, jako například sledování filmů nebo hraní her.
Další informace a technické parametry naleznete na: www.benq.cz.