Google překladač: English Deutsch

Označení “Non Iron“ u látek, které se nemusí žehlit, znamená v praxi jednoduchou péči a zákazníci na první pohled rozliší vysokou kvalitu takto označených oděvů. V případě bavlněných košil, kalhot a halenek technologie Non Iron zajistí, že je látka velmi příjemná na tělo, výborně zachovává svůj tvar a oděvy déle vypadají jako nové. A ze všeho nejlepší je nemačkavost – jednoduše vyprat, nechat uschnout a obléct. Výrobci, kteří splní nároky BASF kladené na výrobu nemačkavých látek, se mohou zapojit do programu “Non Iron Partner Mill“. Získají tak právo použít certifikát na své látky a využívat výhody marketingového programu společnosti BASF. Výrobci se takto rovněž seznámí s zajímavými obchodními společnostmi a oděvními značkami. Původně pařížská značka Louis Féraud je určena pro muže, kteří upřednostňují život ve stylu “sport – práce - zábava”.

basf-non-iron-shirt.jpg

Nová kolekce, jež byla navržena pro víceúčelové použití, poskytuje vysoký komfort nejenom při sportovních aktivitách venku, ale i při formálních příležitostech. Kolekce sa představila na módní přehlídce v Bangkoku, uspořádané BASF a Cassardi International Co., Ltd, prodejní a marketingová pobočky spadající pod Boonsiri International Group, jež je dovozcem resp. výrobcem 18 registrovaných značek jakož i originálním výrobcem v Bangkoku.

“Nežehlivá technologie představuje pro luxusní francouzský sortiment začátek nové éry,” uvedla Khun Patcharawan Boonnamsap, předsedkyně představenstva Cassardi. “Na základě požadavků na design, barevné provedení, střih a vzhledem k životnímu stylu mladé generace mužů jsme přesvědčeni, že tato kolekce bude mít úspěch. Zákazníci si mohou díky nemačkavé úpravě vychutnat pohodlnější životní styl a vyšší komfort. Péče o oblečení tak nebude vyžadovat tolik energie, což ocení zejména lidé, kteří jsou často na cestách.”

Paul Mui, Senior Manager pro oblast zušlechťujícich chemikálii pro textil v regionu Asie/Pacifik vysvětluje přínos Non Iron technologie: „Látky, které díky Non Iron úpravě dobře udržují tvar, jsou odolné a po vyprání zůstávají stejně hladké. Pro firmy jako Cassardi, jež označují své oděvy visačkami Non Iron, navazujeme komplexní a partnerskou spolupráci s odborníky v dané oblasti, jež sahá od kvality látky až po marketingové programy. Zákazníci se mohou spolehnout na vynikající vlastnosti použitých látek.”

O Non Iron technologii
Non Iron je moderní technologie konečné úpravy od firmy BASF, jež oděvům poskytuje optimální vlastnosti při praní a nošení. Bavlněná vlákna se během praní roztahují, mění tvar a po vysušení se už nevrací do svého původního stavu. Výsledkem je, že vlákno vypadá pokrčeně. Při použití Non Iron technologie zpracování se do vláken přidává tzv. zesíťovací reagent, který vláknům umožní zůstat v původním stavu. Vhodné přísady kromě toho zajistí vysokou elasticitu a pohodlné nošení. S novou značkou kvality stanovuje BASF v Non Iron technologii standard jak pro další zpracovatele textilu na trhu, tak i pro konečné spotřebitele.

BASF Performance Chemicals – Vždy o jeden nápad napřed!
Sortiment výrobků BASF Performance Chemicals for Textiles (chemikálie pro textil) zahrnuje produkty a koncepty pro tkaní, předzpracování, optické zesvětlení, analogový a digitální tisk, vrstvení a konečnou úpravu, právě tak jako pomocné prostředky pro barvení. Naše produkty se vyrábějí a distribuují na trhy v celém světě. Jsme předním dodavatelem v této oblasti. Další informace o našich produktech jsou dostupné na www.basf.com/textile

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..