Google překladač: English Deutsch

Výrobce autokamer, společnost TrueCam, připravila na cesty nejen pro dovolenkáře další model kamery, určené ke snímání dění před automobilem. Její výhodou je vynikající optika Sony, možnost kvalitního záznamu až ve Full HD i v noci, praktický a spolehlivý magnetický držák pro snadné nasazování i odnímání kamery a Wi-Fi pro snadný přenos videí. Aplikací v mobilním telefonu se pak kamera nastavuje, ovládá a případně sleduje aktuální obraz.

truecam obr1


Kamera používá inovativní magnetický držák, který se nastálo připevní na čelní sklo mimo výhled řidiče a nasazování samotné kamery je pak otázkou okamžiku. Pryč jsou doby, kdy bylo nutné autokamery do držáků složitě zasouvat nebo zacvakávat. Silný magnet si sám autokameru v jedné sekundě přitáhne a umístí ji jistě a pevně do držáku. K založení kamery nebo k jejímu vyjmutí tedy postačí jen jedna ruka. Tak to vyřešil výrobce i s polarizačním filtrem, který eliminuje odlesky a nasazuje se na objektiv. I ten je držen magnetem a není zapotřebí jej šroubovat nebo pootáčet jako v případě bajonetového uchycení. Ke kameře je možné přikoupit i GPS modul (opět s magnetickým úchytem), který do videa zaznamenává polohu a rychlost, jakou jedete, a navíc je vybaven souřadnicemi radarů v 36 zemích světa.
Součástí držáku autokamery TrueCam M5 WiFi je i napájecí zásuvka, do které se zasune konektor dostatečně dlouhého kabelu pro napájení kamery ze zásuvky pro cigaretový zapalovač. Kabel tak lze vést kolem čelního skla, aniž by nějak zasahoval do výhledu řidiče.
Velkou předností kamery je i její povrch, který je z matně černého materiálu, takže kamera nemůže pro řidiče být dalším zdrojem nechtěných odlesků od slunce nebo jiných světelných zdrojů.

www.truecam.cz

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news