Google překladač: English Deutsch

Společnost Atotech (člen skupiny TOTAL GROUP) - největší světový dodavatel v oboru povrchových úprav, úspěšně navazuje na regionální akvizici v České republice a investičně rozvíjí svou filiálku v Jablonci nad Nisou spolu se související lokací v Banské Bystrici.

Atotech dodává celosvětově zařízení a komplexní systémy pro ucelené spektrum funkčních a dekorativních povrchových  úprav, výrobu plošných spojů a polovodičů.
V souladu s globální strategií se regionální Atotech CZ profiluje jako dodavatel s největším profesionálním servisem v daném segmentu trhu. Zákaznickým spektrem firmy jsou z největší části dodavatelé pro automobilový, strojírenský, stavební nebo elektrotechnický průmysl.
Dobrou zprávou je, že i přes nelichotivou regionální ekonomickou situaci v průmyslu se evropská centrála rozhodla pokračovat v rozšiřování vývoje a servisní podpory pro český a slovenský trh.
"Našim zákazníkům přinášíme know-how v podobě komplexních technologií co nejšetrnějších k životnímu prostředí, jen tak jsme schopni se společně připravit na budoucnost" řekl generální ředitel Atotech CZ pan Klaus Dieter Bünning.

http://www.atotech.cz
http://www.atotech.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news