Google překladač: English Deutsch

Společnost Apple oznámila aktualizaci softwaru pro iPod nano a iPod páté generace, která umožňuje zákazníkům snadno nastavit osobní limit maximální hlasitosti. Aktualizace softwaru také umožňuje rodičům omezit maximální hlasitost na iPodu jejich dítěti a zamknout ji číselným kódem. „Apple coby přední dodavatel digitálních hudebních přehrávačů neustále přináší zákazníkům řady iPod nápaditá a snadno použitelná řešení,“ řekl Greg Joswiak, viceprezident společnosti Apple pro

05ipod_fam.jpg

celosvětový marketing produktů iPod. „S ohledem na zvýšený zájem o tuto oblast chceme zákazníkům nabídnout jednoduchou možnost nastavit osobní limit hlasitosti.“

Nová verze softwaru 1.1.1 je nyní zdarma ke stažení pro iPod nano a iPod páté generace na webové stránce www.apple.com/ipod/download. Nová funkce omezení hlasitosti funguje s jakýmikoli sluchátky nebo příslušenstvím připojeným do sluchátkového výstupu přehrávače iPod i s doplňkem iPod Radio Remote. Další informace o bezpečném poslechu přehrávače iPod najdete na webové stránce www.apple.com/sound.

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svoji inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh. V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím přenosných přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

Společnost Czech Data Systems značku Apple zastupuje v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholding.com) zastupujícího společnost Apple v řadě dalších zemí.

Pro další tiskové informace kontaktujte:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..