Google překladač: English Deutsch

Společnost Trend Micro Incorporated (TSE: 4704, NASDAQ: TMIC), leader na trhu antivirového a bezpečnostního softwaru a souvisejících služeb, oznámila, že od 30. ledna začne dodávat svou internetovou bezpečnostní sadu určenou a certifikovanou pro použití s operačním systémem Windows Vista. Trend Micro™ Internet Security 2007 se pro Microsoft Windows XP (a starší verze) prodává od září 2006.

trend.jpg

Pro uživatele Windows Vista, kteří se spokojí pouze s antivirovým a antispywarovým softwarem navíc společnost oznámila, že téhož dne se na trhu objeví i Trend Micro AntiVirus plus AntiSpyware 2007 certifikovaný pro Windows Vista. Tento program chrání počítače uživatelů před infekcí tím, že detekuje a odstraňuje viry, červy, trojské koně apod.; dále pomáhá chránit soukromí uživatelů blokováním a odstraňováním škodlivého softwaru, skrytých rootkitů a adwaru, který umožňuje jiným lidem sledovat činnost počítače nebo nad ním přebírat kontrolu. Navíc automaticky stahuje nejnovější aktualizace a umožňuje přizpůsobit a konfigurovat zabezpečení počítače podle potřeb uživatelů.

Součástí vydání Trend Micro Internet Security certifikovaného pro Windows Vista je dobře známý engine Trend Micro PC-cillin™ a antimalwarová ochrana spojená s mnoha novými funkcemi zaměřenými na potlačování rootkitů, spywaru, phishingu, spamu, hackerů, virů, útoků prostřednictvím Wi-Fi, hrozeb v prostředí chytrých telefonů a rostoucímu počtu pokusů o krádeže identity. Předplatné Trend Micro Internet Security navíc obsahuje nové online bezpečnostní služby TrendSecure™, které dále zabezpečují internetovou konektivitu uživatelů přihlašujících se nejen doma, ale i na cestách. TrendSecure je nyní k dispozici pro operační systémy v angličtině.
„Jsme potěšeni, že můžeme uživatelům Windows Vista včas nabídnout prvotřídní internetovou sadu i samostatné antivirové plus antispywarové řešení, protože stále roste počet uživatelů mobilů a rodin připojených k internetu z domova, kteří přes něj chtějí mailovat, nakupovat, sdílet fotky, ovládat svůj bankovní účet, surfovat po webových stránkách či hovořit přes instantní messengery s důvěrou a zabezpečením před škodlivými útoky a časově náročnými výpadky,“ řekl Lane Bess, globální generální manažer Trend Micro pro spotřebitelské produkty a služby. „Během vývoje beta verzí a verzí Release Candidate systému Windows Vista jsme úzce spolupracovali s Microsoftem a díky tomu jsme se stali prvním a jediným dodavatelem antimalwarových řešení, který získal na svůj software logo Certified for Windows Vista. Naši zákazníci se tak mohou i nadále spoléhat na dlouhodobé zkušenosti Trend Micro s ochranou jejich systémů. Klientské operační systémy Windows bráníme před útoky už téměř dvacet let.“
“Oceňujeme zájem Trend Micro o systém Windows Vista a včasnou nabídku produktů. Ukázalo se to už při testování a vydávání jednotlivých předprodukčních verzí Windows Vista, k nimž uživatelé vždy dostali příslušné betaverze bezpečnostních produktů Trend Micro,“ řekl Ben Fathi viceprezident Microsoft Corp. šéfující oddělení Security Technology Unit. „Naši partneři z oboru bezpečnosti hrají klíčovou roli při rychlém přijetí, rozvoji a dodávkách technologií Microsoftu. Díky těsné spolupráci s firmou Trend Micro, která jí umožnila nabídnout své dva produkty pro zabezpečení spotřebitelů, můžeme vybavit naše společné zákazníky vysoce kvalitními řešeními, zajistit jim bezproblémovou integraci technologií a zlepšit celkový dojem z jejich používání.“
Nejdůležitější funkce Trend Micro Internet Security for Windows Vista
Zákazníci, kteří si koupí nebo přejdou na Trend Micro Internet Security for Windows Vista, mají zajištěný bezproblémový proces upgradu. Mezi další funkce patří výkonný, plně integrovaný antispywarový/antivirový engine a knihovna, které blokují a odstraňují více spywaru, adwaru a graywaru než kdykoli před tím. Engine také plně využívá výhody nejnovějších inovací v oblasti antispywaru, jako je monitoring chování Venus Spy Trap™ a unikátní novátorský modul Rootkit Common Module, který specificky blokuje rootkity, nový typ útočného softwaru s velmi efektivním krytím. Vylepšena byla i antispamová technologie.

Funkce a výhody Trend Micro Internet Security
• Ochrana před spywarem: blokuje a odstraňuje spyware, crimeware, adware, grayware a rootkity, nový typ útočného softwaru s velmi efektivním krytím.
• Antivirové zabezpečení: Detekuje a odstraňuje viry a nejnovější hrozby z e-mailů, souborů stažených z internetu, přenosných médií a pécéček. Aktualizace se instalují automaticky, takže je zajištěna nejaktuálnější ochrana. K dispozici je i systém varování před epidemiemi doplněný o funkce vyhodnocující zranitelnosti Windows.
• Osobní firewall: Blokuje útoky hackerů a síťových virů před proniknutím do domácí sítě bezpečnostními funkcemi hlídajícími provoz dovnitř sítě i ven ze sítě.
• Obrana před webovými útoky: chrání před phishingovými online pokusy o zcizení čísel kreditních karet a bankovních účtů. Snadno se konfiguruje a upozorňuje uživatele na nejnovější rizikové webové stránky.
• Ochrana bezdrátových sítí: chrání před neoprávněným průnikem cizích uživatelů do domácí Wi-Fi sítě.
• Kontrola domácí sítě: jedna softwarová licence pro domácnost umožňuje spravovat, konfigurovat a aktualizovat zabezpečení až tří počítačů v síti bez ohledu na to, na kterém z nich je instalována Trend Micro Internet Security s jednoduše použitelnou ovládací konzolí.
www.trendmicro.com

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news