Google překladač: English Deutsch

SamsungKlimatizace udržuje příjemnou teplotu i vlhkost a čistí vzduch od alergenů a dalších nečistot. Některým lidem však vadí mírný průvan, který produkuje. Pokud k nim patříte, zpozorněte. Samsung letos přišel s převratnou novinkou: klimatizací bez průvanu.

Jak funguje klimatizace Samsung Wind-Free™?

Obecně na principu klasického tepelného čerpadla vzduch-vzduch. Na rozdíl od „obyčejných" klimatizací ochlazuje dvoufázově. Nejprve sníží teplotu prostřednictvím režimu rychlého chlazení, tzv. Fast Cooling Mode. Jakmile dosáhne požadované teploty, automaticky pokračuje do fáze pozvolného chlazení (Wind Free Cooling Mode), které bez průvanu udržuje v místnosti příjemnou teplotu.

3 další výhody revoluční novinky

1. Krásný design v praktickém trojúhelníkovém tvaru

Nástěnná klimatizace Samsung Wind-Free™ má elegantní trojúhelníkový tvar, který nejen pěkně vypadá, ale zefektivňuje i výkon přístroje. Správná šířka a úhel otvoru výdechu, lopatky ve tvaru písmene V a větší ventilátor zajišťují rychlejší chlazení a šíření svěžího vzduchu do všech koutů místnosti.

2. Jednoduché ovládání

Klimatizaci bez průvanu můžete ovládat kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mít v chytrém telefonu nainstalovanou aplikaci Samsung Smart Home a být v dosahu Wi-Fi připojení. Na dálku pak můžete jednoduše ovládat teplotu, měnit nastavení jednotky, řídit její provoz i denní spotřebu energie. Zároveň budete mít vždy přehled o tom, v jakém stavu přístroj je. Pokud by došlo k poruše jednotky nebo jiné nečekané události, dozvíte se to dřív, než přijdete domů.

3. Šetří energii i peněženku

V režimu Wind Free Cooling Mode je spotřeba elektrické energie o 72 % nižší než ve fázi rychlého chlazení. Zajišťuje to digitální invertorový 8pólový motor kompresoru. Ten snižuje výchylky točivého momentu pomocí patentované technologie POWERboost™. Tato moderní klimatizace tak významně šetří i vaši peněženku.

„Lidé si nové efektivní chlazení zamilují," doufá Byung-Sam Seo, prezident světové divize domácích spotřebičů Samsung.

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce