Google překladač: English Deutsch

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se bude konat v termínu 17. až 21. září na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letos oslaví už 35 let své existence a opět přinese tipy a inspiraci pro stavbu, rekonstrukci a energetické úspory v domácnostech. Slibuje také program pro odborníky i širokou veřejnost.

Forarch 1 edarferr

Již loňský FOR ARCH se těšil velkému zájmu, kdy si téměř 44 tisíc návštěvníků mohlo prohlédnout portfolio produktů více než čtyř set vystavovatelů z devíti světových zemí. Na 35. ročníku veletrhu představí své nové produkty a technologie nejvýznamnější společnosti z oblastí elektroniky a zabezpečení, stavby, dřevostaveb, vytápění i wellness & spa a nabídnou produktové novinky i kvalitní práci. Důraz bude kladen také na témata energetických úspor, alternativních zdrojů energie nebo státní dotace.
Forarch 2
Organizátoři veletrhu sestavují také bohatý doprovodný program nabízející profesionálům ze stavebních oborů konference, workshopy či přednášky odborníků. Nebudou chybět ani poradenská centra napříč odvětvími, kam si mohou zajít pro bezplatnou radu odborníků všichni návštěvníci během celého konání veletrhu. Přihlášky pro vystavovatele je možné vyplnit ZDE, více informací o události najdete na www.forarch.cz.