Google překladač: English Deutsch

64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno je již minulostí. Firma Wemac představila na svém zbrusu novém stánku novinky ze světa odsávání a filtrace v průmyslu.

wemac 0 team obchodních zástupců a zahraničních dodavatelů

Team obchodních zástupců a zahraničních dodavatelů

První novinkou byla modulární filtrační jednotka A•erity z portfolia firmy Absolent, kterou měli návštěvníci možnost obdivovat hned ve dvou modelových řadách – řadě professional a nejvyšší řadě Advanced.

wemac 1 A erity professional a FiltermistA•erity professional a Filtermis

Tato jednotka může být kombinována a přizpůsobována různým potřebám. Jednotky lze skládat vedle sebe, za sebou, do tvaru L nebo jakkoliv jinak. K dispozici je skladba interních filtračních elementů od koncentrace 10mg/m³ až do 70mg/m³. Možnost remote control (vzdálené správy) i in-time diagnostiky, jasná signalizace stavu filtračních stupňů přímo na dveřích jednotky, plynulá regulace průtoku, nízká spotřeba elektrické energie a trvale vysoká úroveň filtrace díky výstupním H13 HEPA filtrům činí z moderních filtračních věží A•erity optimální volbu pro jakýkoliv strojírenský provoz.
Záhada levitujícího balonu na filtrační jednotce A•5 od stejné firmy přilákala na stánek firmy Wemac spoustu zvědavých zákazníků. Obchodní zástupci velmi rádi vysvětlovali fyzikální zákonitosti a vlastně naprosto jednoduchý princip proudění vzduchu filtračních jednotek firmy Absolent.

wemac 2 A-5Filtrační jednotka A•5

Zástupce této firmy a dalších, vážených dodavatelů, firmy Filtermist Limited a firmy ULT firma Wemac hostila na svém stánku a společně měli možnost pohovořit se zákazníky a načerpat tak důležité poznatky z českého průmyslového prostředí.
Další novinkou, kterou firma Wemac na veletrhu představila, byla mobilní filtrační jednotka LAS 260.1 nové generace. Tato jednotka je lehčí, úspornější a efektivnější než její předchůdci a pro ukázku odsávání laserového prachu byla na stánku připojena k zapůjčenému laseru od skvělých partnerů, firmy LINTECH. Návštěvníci tak měli možnost odnést si pero s vylaserovaným personalizovaným nápisem a některé z popisků byly vskutku originální!

wemac 3 laser LINTECH s odsáváním LAS 260.1Laser LINTECH s odsáváním LAS 260.1

Stejně jako minulý rok si mohli návštěvníci dále prohlédnout ukázku simulace odsávání olejové mlhy pomocí odlučovače S-200 za bdělé kontroly F-monitoru Essential, novinky v portfoliu firmy Filtermist. Tento snadno ovladatelný, přehledný monitor kontroluje správné proudění vzduchu a jednoduchý systém usnadňuje obsluze stroje identifikovat případné problémy. Můžete si tak být jisti, že jednotka Filtermist chrání pracovníky před působením škodlivých částic olejové mlhy ve vzduchu. Nevyžaduje elektrické připojení a připevňuje se ke stroji pomocí magnetů.

wemac 4 simulace odsávání olejové mlhy s S-200Simulace odsávání olejové mlhy s S-200

wemac 5 F-monitor essentialF-monitor essential

„Každoročně je pro nás účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu velkým svátkem a vyvrcholením roku,", říká ředitelka firmy Wemac, Pavlína Pánková. „Nejen, že se rádi zastavíme na kus řeči s našimi stávajícími partnery a spoluvystavovateli, ale nesmírně nás baví debatovat přímo s návštěvníky, kteří zavítají na náš stánek. Považujeme za klíčové hledat komplexní řešení na míru problému každého jednotlivého zákazníka. Pokud bych měla porovnat návštěvnost, letošní veletrh byl pro náš v tomto směru určitě zajímavější než ten minulý a pevně doufáme, že se návštěvnost projeví i na úspěšně uzavřených projektech a spokojených zákaznících," dodává Pavlína Pánková.

wemac 6 stánek firmy WemacStánek firmy Wemac na MSV 2023


www.wemac.czKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..