Google překladač: English Deutsch

hannover flag 800Vzhledem k aktuální situaci kolem Covidu uspořádá Deutsche Messe AG v úzké spolupráci s poradním sborem vystavovatelů HANNOVER MESSE a partnerskými sdruženími VDMA (Asociace německého strojírenství a strojírenství) a ZVEI (Ústřední svaz německé elektrotechniky a digitálního průmyslu) veletrh HANNOVER MESSE v termínu 30.5 až 2.6 z původního dubnového termínu.

„Vzhledem k přetrvávajícímu vysokému výskytu v Německu a mnoha sousedních zemích jsme se rozhodli společně s našimi vystavovateli přeložit HANNOVER MESSE. Minulý rok ukázal, že letní měsíce jsou nejlepší pro velké události během této pandemie. Momentálně nemůžeme předvídat, zda se situace Covidu do dubna zlepší, takže nový termín nabízí našim zákazníkům největší možnou jistotu plánování, aby mohli své novinky prezentovat na nejvýznamnějším světovém průmyslovém veletrhu," řekl Dr. Jochen Köckler, CEO společnosti Deutsche Messe AG.
hannover new 655
Začátkem června 2022 bude HANNOVER MESSE první velkou průmyslovou akcí na světě. Její zaměření na digitalizaci a udržitelnost bude stimulovat inovativní a účinné přístupy k výrobě a ochraně klimatu. Letošní výstava trvá čtyři dny kvůli plnému kalendáři akcí hannoverského výstaviště v červnu. V roce 2023 bude HANNOVER MESSE v dubnu pokračovat v normálním pětidenním programu.
„Je správné odložit HANNOVER MESSE na pozdější termín a umožnit zvýšení proočkovanosti, což je v zájmu vystavovatelů i návštěvníků veletrhu. Pozdější datum také zvyšuje pravděpodobnost většího publika na národní i mezinárodní úrovni, z čehož mají prospěch všichni. Sektor strojírenství a strojírenství se v Hannoveru představí jako technologický zprostředkovatel ochrany klimatu a digitalizace a také poskytovatel a uživatel nejmodernějších technologií pro síťovou a inteligentní výrobu," říká generální ředitel VDMA Thilo Brodtmann.
„HANNOVER MESSE je pro naše společnosti nejvýznamnější světovou průmyslovou přehlídkou, takže nové datum je s ohledem na současné okolnosti správné. Jsme přesvědčeni, že v létě oslovíme větší publikum se zájmem o Průmysl 4.0 a jeho přínos k udržitelnosti. S našimi inovacemi v oblasti automatizace, digitalizace, elektrifikace a energetické účinnosti vede elektrotechnický a digitální průmysl průmyslový přechod na klimaticky neutrální oběhové hospodářství. Chceme ukázat co nejširšímu publiku, jak tato cesta může vypadat, protože tuto výzvu zvládneme jen tehdy, když budeme spolupracovat.
HANNOVER MESSE k tomu nabízí perfektní prostředí," říká Wolfgang Weber, předseda představenstva ZVEI.

www.hannovermesse.deKalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..