Google překladač: English Deutsch

V Brně se chystá 65. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Od 8. do 11. října 2024 se na výstavišti představí široká nabídka průmyslových řešení a inovativních výrobních postupů. Souběžně s MSV se uskuteční i veletrhy IMT, PLASTEX, FOND-EX, WELDING a PROFINTECH, takže si na své přijdou profesionálové z nejrůznějších oblastí. Pokud se chcete zúčastnit jako vystavovatel, nenechte si ujít zvýhodněné ceny do 31. března 2024.

MSV banner

Obrábění a tváření, digitalizace i 3D technologie
Zvýrazněným tématem bude díky veletrhu IMT obor obráběcích a tvářecích strojů. Firmy se zaměří na inovace a trendy v odvětví a představí i řadu moderních technologií. Dalším důležitým tématem bude digitalizace průmyslu. V expozicích napříč výstavními pavilony budou prezentovány inovativní přístupy. Projekt Digitální továrna 2.0 ukáže cestu směrem k efektivnější a inteligentnější výrobě. Významnou roli budou hrát na veletrhu také progresivní technologie profesionálního 3D tisku.

MSV 2

Připravuje se také nové téma v podobě průmyslového designu. V diskuzích a prezentacích firem budou dále zastoupeny i energetické úspory a optimalizace využívání energie ve strojírenských provozech. Po loňské úspěšné premiéře se vrátí také projekt Contact Ukraine umožňující propojení českých firem s ukrajinskými partnery.

Buďte součástí veletrhu
Mezinárodní strojírenský veletrh umožňuje na jednom místě komplexně představit průmyslové inovace z různých oborů. Jedná se o vhodnou příležitost oslovit odbornou cílovou skupinu zákazníků, přičemž 85 % návštěvníků se účastní rozhodujících jednání ve firmách. O atraktivitě veletrhu svědčí i to, že průměrně tráví návštěvník na veletrhu 6 hodin. Dle průzkumů panuje mezi účastníky veletrhu dlouhodobě vysoká spokojenost. Dalšího ročníku se plánuje zúčastnit 81 % návštěvníků.

MSV 1

Ohlédnutí za úspěšným MSV 2023
64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu vzbudil u odborné veřejnosti velký zájem a přesvědčivě obhájil smysl veletrhu v době digitální transformace průmyslové výroby. Expozice 1 312 vystavujících firem ze 43 zemí obsadily 10 pavilonů brněnského výstaviště. Celková návštěvnost se za čtyři veletržní dny přiblížila k 60 000 lidí. Oslovení vystavovatelé se shodovali, že loňský ročník MSV proběhl v pozitivní atmosféře dané vysokou návštěvností a zejména kvalitou jednání.

www.msvbrno.cz