Google překladač: English Deutsch

Společnost LASCAM systems oznámila oficiální spolupráci se společností Precitec. Nově je jediným oficiálním distributorem kompletního portfolia laserových procesních hlav a diagnostiky Precitec v České republice, Maďarsku a na Slovensku. V rámci podepsané spolupráce zároveň zajišťuje záruční a pozáruční servis na již instalované systémy. Drží zásobu důležitých náhradních dílů a dodává i veškerý spotřební materiál. Samozřejmostí je provedení implementace nových systémů a parametrizace nebo optimalizace procesu.

LASCAM 1 precitec-01

Kompletní portfolio produktů naleznete online na webu společnosti, stejně jako poptávkový formulář v případě zájmu o servisní smlouvu, či potřeby servisu aktuálně instalovaného zařízení.

O LASCAM systems
Společnost LASCAM systems se specializuje na vývoj, výrobu a dodávky automatizovaných celků na míru se zaměřením na laserové opracování kovů, plastů a optickou analýzu.
Našim zákazníkům pomáháme neustále se posouvat vpřed a být na trhu konkurenceschopnější. To vše s důrazem na zvyšování kvality, úsporu nákladů a udržitelný rozvoj. Námi navrhovaná řešení jsou důležitým základním kamenem digitalizace, automatizace a robotizace každé průmyslové výroby a jsou zároveň jedním z pilířů konceptu Průmyslu 4.0.
Více informací o společnosti LASCAM systems získáte na webu lascam.cz. Sledovat nás můžete také na sociální síti LinkedIn.

O Precitec
Precitec nabízí řešení v oblasti laserového zpracování materiálů a optické metrologie. Kvalitní laserové řezací a svařovací systémy jsou známé svou spolehlivostí a vhodné pro využití v průmyslu.Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..