Google překladač: English Deutsch

Společnost WEMAC nabízí komplexní řešení v oblasti filtrace a odsávání v průmyslovém prostředí. Jak probíhá spolupráce? Instalaci mají na starost erudovaní odborníci, jak přicházejí ke znalostem? Na určité výrobky nabízí společnost prodlouženou záruku, věří natolik svým produktům? WEMAC nekončí spolupráci s klientem po instalaci zařízení, ale poskytuje následnou péči o zákazníka, co to obnáší? Odpovědi se dozvíte v rozhovoru s ředitelkou společnosti Pavlínou Pánkovou.

wemac voices 1

ODKAZ NA CELÝ ROZHOVOR je ZDE

„Naší profesí je péče o vaše pracovní prostředí"

Firma Wemac s.r.o. byla založena v roce 1995 a již přes dvacet let nabízí výrobky prvotřídní kvality na odsávání olejových aerosolů, mlhovin a prachu.
Řekněte nám o svém problému a my Vám vypracujeme optimální technické řešení. Nezálěží na tom, zda se jedná o soustruh, centrum, brusku, nový či starý stroj nebo úplně jinou problematiku. Umíme si poradit se stroji s krytováním i bez něho. Dokážeme odsát a dokonale profiltrovat jak olejovou mlhu či emulzní aerosol, tak i prach, vznikající při broušení nebo obrábění grafitu. Umíme Vás také zbavit chemických výparů, zplodin z pájení, laserového a elektroerozivního obrábění a dalších zdraví škodlivých látek. V malém i ve velkém.

Grafický návrhVypracujeme Vám nezávaznou nabídku, která obsahuje podrobný popis nabízeného řešení, technická data i veškeré cenové údaje. Nabídku v případě potřeby doplníme grafickým návrhem nebo odpovídající technickou dokumentací v běžných CAD formátech.

Zařízení dodáme včetně všech montážních komponent a namontujeme, obvykle ve velmi krátké době.

Pokud si budete přát, zajistíme profesionální protokolární test o kvalitě filtrace (provádí odborná firma – člen asociace autorizovaných laboratoří pro měření emisí).

Hotovo. Rychle, kvalitně a s okamžitým účinkem.
filtermist-and-abolsent-product-family-2016-768x329Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..