Google překladač: English Deutsch

alfalaval obrKolik typů pohonů chcete ve své technologické jednotce mít? Snažíme se zajistit, abyste svůj čas využívali co nejefektivněji, takže víme, že jednoduchost výběru má v hygienických odvětvích zásadní význam. S cílem uspokojit tyto vaše požadavky představujeme nový pohon Alfa Laval Unique DV-ST UltraPure, který lze použít u všech modelů našeho sortimentu standardních membránových ventilů.

Tento pohon zjednodušuje správu skladových zásob a díky němu je proces specifikace rychlý, snadný a bezpečný. Bez ohledu na proces nebo aplikaci lze mít na skladě stejný pohon jako náhradní díl pro všechny membránové ventily Alfa Laval Unique DV-ST UltraPure – lité, kované nebo blokové, a to dokonce i pro použití v autoklávech.

Jak můžete zajistit spolehlivý a bezproblémový provoz?
Pohon Unique DV-ST UltraPure odolává vysokým teplotám vyžadovaným při sterilizaci. Pracuje při provozním tlaku do 10 bar (6 bar v provedení s PTFE/EPDM). Na rozdíl od řady jiných pohonů na trhu je schopen uzavřít ventil při stejných provozních tlacích a tlakové ztrátě 0 %. Pokud provozní tlak nepřekročí 10 bar (6 bar v provedení s PTFE/EPDM), pohon zajišťuje spolehlivý a bezproblémový provoz. Není potřeba měnit velikost či konfiguraci pohonu – a to ani když dojde ke změnám v technologické lince.

Jak lze efektivně regulovat ventily a minimalizovat možnost lidské chyby?
Pohon Unique DV-ST UltraPure umožňuje snadnou integraci snímacích a regulačních jednotek Alfa Laval, což zákazníkům umožňuje využívat přednosti špičkových řešení Alfa Laval pro automatizaci ventilů. Snímací a regulační jednotky Alfa Laval disponují úzkými tolerančními pásmy a nabízejí tak maximální bezpečnost procesu při použití bezdotykových a bezobslužných snímačů s jednoduchým nastavením. Tím se minimalizuje možnost lidské chyby a podporuje bezpečná a efektivní výroba při vyšší provozuschopnosti.

Alfa Laval ve zkratce
Alfa Laval je významným světovým dodavatelem zařízení jako jsou zejména výměníky tepla, výměníkové stanice, vzduchové chladiče, separátory, dekantační odstředivky, membránová filtrace, čerpadla, ventily, vybavení nádrží a filtry. Naše zařízení, systémy a služby optimalizují výkonnost technologických procesů našich zákazníků. Pomáháme ohřívat, chladit, separovat a dopravovat látky, jakými jsou např. olej, voda, chemikálie, nápoje, potraviny, škrob a farmaceutické výrobky. Naše celosvětová organizace úzce spolupracuje se zákazníky v téměř 100 zemích světa. Pomáhá jim být vždy o krok napřed.

www.alfalaval.cz

alfalaval obr1

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..