Google překladač: English Deutsch

urPodle Mezinárodní robotické asociace (International Federation of Robotics, IFR) se v roce 2014 prodá celosvětově o 15% více robotů než v roce 2013. Universal Robots, dánský výrobce flexibilních lehkých robotů, usiluje o posílení své pozice na trzích střední a východní Evropy, které úzce souvisí s jejich letošním významným rozšířením výrobní kapacity a růstovými plány firmy. V roce 2017 chce Universal Robots dosáhnout desetinásobku obratu roku 2013.

Jednou z priorit je i rozšíření distribučních a servisních kanálů. Novým partnerem se stává firma Bost SK z Trenčína.

V Čechách a na Slovensku působí Universal Robots od roku 2010 a má celkem 4 lokální distributory. Minulý týden proběhl v Trenčíně školící technický seminář. "Cílem celého semináře bylo naučit našeho nového distributora bezpečně robota provozovat, poradit si s jednoduchými aplikačními programy, ať už se jedná o jejich tvorbu, správu, úpravy či nutné opravy. Jsme rádi, že rozšířením distributorské sítě upevníme naši pozici výrobce lehké, flexibilní, snadno použitelné a bezpečné robotické paže a současně poskytneme našim zákazníkům rozšíření služeb," říká Jesper Sonne Thimsen, oblastní manažer prodeje pro střední a východní Evropu.

Společnost Bost SK se dlouhodobě věnuje prodeji kovoobráběcích strojů, vývoji jednoúčelových linek, prodeji automatických bran a taktéž disponujeme týmem odborníků na robotizaci celých výrobních procesů.

www.universal-robots.comKalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..