Google překladač: English Deutsch

Universal Robots, dánský výrobce flexibilních průmyslových robotických ramen, představil URCaps – novou platformu pro příslušenství a doplňky pro své lehké roboty UR5 a UR10. Caps jsou novým trendem v odvětví, pro roboty jsou tím samým, čím jsou aplikace pro smartphony -užitečnými doplňky, hardwarem a softwarem rozšiřujícím možnosti robotů zvládnout různé úkoly. Nová platforma poskytne zákazníkům UR po celém světě rychlý přístup k ověřeným kombinacím a může tak ušetřit až týdny v procesu plánování a implementace robota do procesu.

URCaps

Název Caps vychází ze slova capabilities (schopnosti). V rámci platformy URCaps je nyní k dispozici prvních 24 produktů. Tyto doplňky prošly důkladným integračním testováním, které je zásadním předpokladem pro průmyslové nasazení. Mezi hlavní výhody Caps patří:
· Zkrácení času zavádění robotických aplikací,
· nižší projektová rizika,
· vyšší předvídatelnost nákladů a potřebného času,
· přístup k osvědčeným technologiím,
· sdílení informací,
· inspirace pro nové aplikace,
· výběr z důvěryhodných typizovaných doplňků.

„Rychlá a bezproblémová implementace, stejně jako vysoká produktivita, jsou alfou a omegou globálního průmyslu. Volba řešení z nabídky URCaps znamená pro distributora i koncového uživatele záruku vysoké úrovně bezpečnosti i pravděpodobnosti, že bude aplikace výborně fungovat již od samého počátku. URCaps mohou ušetřit týdny až měsíce v procesu od konceptu po nasazení robota do produkčního prostředí. Pokud totiž při instalaci robota nastane problém, bývá složité odhalit, co jej způsobilo. URCaps vám umožní zvolit si hned na začátku vyzkoušenou kombinaci robotických nástavců či jiného příslušenství a předejít tak zbytečným prodlevám a komplikacím," vysvětluje Esben Østergaard, technický ředitel společnosti Universal Robots.

URCaps je platforma umožňující distributorům a společnostem, které se zabývají integrováním robotických aplikací, prezentovat příslušenství, které mohou koncoví uživatelé využívat v kombinaci s roboty Universal Robots. Každý dodavatel robotických doplňků a řešení, vhodných pro roboty Universal Robots, si může na webu www.URCaps.com stáhnout formulář žádosti o zařazení do katalogu. Jestliže bude nabídka společností Universal Robots schválena, může dodavatel začít nabízet své produkty přímo potenciálním zákazníkům – ve všech zemích, kde se Caps prodávají. První URCaps v nabídce představují kombinaci pracovních stolů, řešení pro vizuální navigaci (vision Solutions), kabelů, čelistí a nástavců.

Svobodná platforma
Obchodní model URCaps je jednoduchý a transparentní. URCaps je platforma, kde mohou distributoři, integrátoři a ostatní dodavatelé prezentovat příslušenství, které již úspěšně funguje v aplikacích robotů Universal Robots u koncových zákazníků.

Funkce filtrování umožňuje třídění přehledu URCaps podle různých parametrů. Universal Robots přitom nemá žádnou provizi z prodeje příslušenství prostřednictvím URCaps. Jediným požadavkem je, aby si zákazníci pořizovali roboty prostřednictvím autorizovaných distributorů Universal Robots v zemi, kde mají své sídlo.

Galerii doplňků URCaps najdete na adrese: www.urcaps.com.

UNIVERSAL ROBOTS A/S
Universal Robots je prvním průkopníkem v nové oblasti spolupracujících robotů se zaměřením na uživatelskou přívětivost a flexibilitu. Od vstupu prvního robota UR na trh v prosinci 2008 dosahuje společnost výrazného růstu a její robotická ramena se dnes prodávají ve více než 50 zemích po celém světě. Společnost má sídlo v dánském Odense, kde se odehrává i veškerý vývoj a produkce.


www.universal-robots.comKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news