Google překladač: English Deutsch

T.E.A. TECHNIK s.r.o. je výhradním distributorem převodových motorů Minimotor. Kromě převodových motorů nabízíme také servomotory, elektromotory a měniče otáček stejné značky. Všechny produkty, motory, převodové jednotky i elektroniku firma Minimotor vyrábí ve vlastní výrobě a tím zaručuje prvotřídní kvalitu, absolutní provozní spolehlivost a vysokou efektivitu s nízkou spotřebou.

Tea 1 MC-MAIL

Další přidanou hodnotou je úprava produktů podle specifických potřeb zákazníka, to se týká např. rozměrů, přizpůsobení se náročným aplikacím, provozním teplotám a jiným speciálním požadavkům. Převodové motory se používají ve všech odvětvích průmyslu. Pro svou spolehlivost, odolnost a kompaktní design se osvědčili především v odvětvích jako je balicí, potravinářský, chemický či farmaceutický průmysl.

Převodové motory Minimotor
nabízí širokou škálu možností a provedení. Jsou to pohonné jednotky, kde převodovka a motor tvoří jeden celek. Výhodou jsou malé zástavbové rozměry a možnost výběru typu motoru, převodovky a množství převodových poměrů. K dispozici jsou převodové motory s čelní a šnekovou převodovkou nebo kombinace s čelně-planetovou a šnekovo-planetovou převodovkou. Všechny typy převodovek lze použít v kombinaci se stejnosměrným 12-24 V motorem nebo asynchronním jednofázovým či třífázovým motorem. Skříň převodovky je vyrobena z litého hliníků, hřídele jsou uloženy ve valivých ložiskách. Převodovky jsou plněny olejem s vysokou životností. Příruby k dispozici v provedení B3 a B5. Krytí motoru je IP 65.
Tea 2 Slide-Fissa-8K-4320-x


Speciální výrobní řadou CLEAN
jsou převodové motory vhodné pro výrobu potravin a nápojů, které jsou opatřeny ochranným bílým epoxidovaným povrchem a krytím motoru IP 67. Dále také nerezové převodové motory (AISI), které se používají především v potravinářském průmyslu. Jsou zcela odolné vůči zásaditým roztokům i látkám, které obsahují kyselinu a mohou být vystaveny intenzivnímu a častému mytí pod vysokým tlakem. To vše umožňuje krytí IP69K, absence ventilátorů a speciální tvar se zcela hladkým povrchem.
Tea 3 řada-CLEAN-nerezové-IT.E.A. TECHNIK s.r.o
.                      www.teatechnik.czKalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..