Google překladač: English Deutsch

Pokud hledáte řešení pro vaše mechanické aplikace, jste na správném místě. Firma Nadella se vyvinula v průběhu času z dodavatele ložisek, lineární techniky a lineárních modulů v systémového partnera pro řešení širokého rozsahu pohybu doslova ve všech odvětvích průmyslu. Všude tam, kde je kladen důraz na přesnost, spolehlivost a inovativní nápady, vývojáři a designéři spoléhají na produkty společnosti Nadella.

puma linear-guides

Lineární vodicí lišty a kladky
Nadella se specializuje na konstrukci a výrobu lineárních vodicích lišt a vodicích kladek, jak pro nízké, tak i vysoké únosnosti. Jsou nabízeny produkty vhodné pro vysoké rychlosti s nízkou hlučností. Zákazníci mohou objednat i typy pro velmi agresivní prostředí. Lišty jsou dodávány z jednoho kusu v délce 6 metrů – lze je řezat a vrtat podle požadavku zákazníka. Pro konstrukci větších délek je kolejnice možné spojit dohromady.

puma Nadella GermanyHlavní oblasti kde jsou úspěšně aplikovány Nadella produkty:
– robotické systémy
– balicí stroje
– obráběcí stroje
– dřevo obráběcí stroje
– montážní stroje
– elektro-lékařské přístroje
– tiskové stroje
– lineární vodící systémy pro těžké náklady

Základem je jednoduchost a účinnost
Typické aplikace vhodné pro použití Nadella produktů jsou ve slévárenství, lisovnách, dopravních systémech, skladovacích systémech, výtazích pro materiál. Tyto řady produktů představují lineární vedení pro jednoduchou instalaci za přijatelnou cenu. Řady kolejnic typu GU, GS, FSH a GP jsou taženy za studena z pevnostní ložiskové oceli s indukčně kaleným povrchem. Vodící kladky jsou nabízeny kuličkové, jehlové, kuželíkové či válečkové s širokou škálou nosností v různých cenových hladinách.
Nadella rozšířila svou produktovou řadu o nenákladné prachu odolné lineární systémy C-line. Tyto se skládají z vodicí lišty, vodicích kladek a jezdce (vozíku). Jsou určeny pro lehké a střední zatížení a jsou vhodné zejména tam, kde jsou požadavky na vysoké rychlosti, nízké tření, přesné polohování a hladký chod. Vzhledem ke svému kompaktnímu provedení mohou být použity v konstrukcích s omezeným prostorem.
Tyto lineární systémy se zrychlením až 20 m/s² s dosažitelnou rychlostí až 8 m/s v závislosti na aplikaci jsou vhodné zejména v oblasti automatizace pro zvýšení produktivity. Dalším aspektem, který ovlivňuje ekonomiku je jednoduchá a rychlá instalace systému díky kterému uživatel ušetří značnou dobu při montáži a demontáži. Lineární systém je možné používat v teplotách do 80 °C.
Nadella nabízí indukčně kalené pozinkované nebo alternativně volitelnou poniklovanou povrchovou úpravou. Vodicí kladky se hladce a rovnoměrně odvalují na vnitřní dráze C-profilu. Mazivo u lineárních systémů C-line vydrží celou životnosti ložiska. Mazání dráhy se provádí pomocí integrovaného mazacího systému.
Jezdci (vozíky) mohou být kombinovány se třemi, čtyřmi nebo pěti vodicími kladkami. Nadella poskytuje toto vedení ve třech velikostech. Používají se koncentrické a excentrické kladky pro vymezení vůle. Opěrné kladky jsou pevné a plovoucí, díky tomu je možné vyrovnávání rovnoběžnosti, chyby výšky a úhlu, které se mohou objevit na montážních plochách.

Aleš Pískač – obchodně technický ředitel
www.pumamb.com

puma modra Linear-guides

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..