Google překladač: English Deutsch

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se konaly ve dnech 27. a 28. 4. 2017 je již možné ve všech směrech nazývat firemním veletrhem. Počet elektronicky registrovaných hostů v týdnu konání akce již avizoval, že návštěvnost předčí minulý rekordní rok. Počet firem, které projevily zájem zúčastnit se Zákaznických dnů jako spoluvystavovatelé, již letos převýšil naše kapacitní možnosti a tak bohužel nebylo ani možné všem zájemcům vyhovět.

img 1327

Návštěvníci využili nabízené komentované prohlídky výrobního areálu společnosti i možnost exkurze do provozu ZPS – SLÉVÁRNA. Ve zvýšené míře zaujala technologická seřízení strojů výrobního programu firmy a velmi kladně hodnocený byl i doprovodný program.

Počet návštěvníků letošních Zákaznických dnů se i přes nepřízeň počasí vyšplhal k číslu 710 osob. Tento počet ještě rozšířilo 165 spoluvystavovatelů ze 70 firem. Dění bylo možné po oba dva dny sledovat i díky přímému on line přenosu na firemních webových stránkách www.tajmac-zps.cz. Mnoho návštěvníků využilo neformálních setkání s odbornými pracovníky jako možnost výměny cenných poznatků z praxe a pracovníci společnosti TAJMAC-ZPS využili možnosti seznámit návštěvníky na vlastní půdě a v reálném provozu s výrobním programem i posledními novinkami.

Své exponáty tradičně představily divize CNC, divize AUTOMATY, divize MANURHIN a také projekt NEGRI BOSSI. Každá z divizí měla pro návštěvníky připravena zajímavá technologická seřízení, představující novinky či inovativní možnosti rozšiřující využití našich strojů, , k vidění byl spolupracující robot a trojrozměrná lokalizace dílů, monitorováni obrábění ARTIS a mnoho jiného. Letos se o nově předváděnou techniku rozšířila i mnohá stanoviště našich spoluvystavovatelů.

Doprovodný program s oblíbenou spoluvystavovatelskou i vizitkovou soutěží o lákavé ceny letos obohatilo představení vírníků firmy NIRVANA AUTOGYRO a zájmu se opět těšily vystavené závodní speciály teamu Tlusťák Racing. S přitažlivými expozicemi přispěli k nadmíru úspěšnému průběhu letošních Zákaznických dnů.
Děkujeme za pochvalná hodnocení akce jak ze strany návštěvníků, tak i spoluvystavovatelů. Naše poděkování patří za účast všem hostům, návštěvníkům a vystavovatelům, kteří se nenechali odradit nepříznivým počasím. Je třeba dále poděkovat i firmě EUREST, která výborným rautem tradičně přispěla k celkově pohodové atmosféře letošních Zákaznických dnů.

img 2691

img 1206

img 1324

img 1853Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news