Google překladač: English Deutsch

Hypertherm, výrobce moderních systémů pro řezání kovů, oznamuje rozšíření sortimentu spotřebních dílů značky Centricut pro systémy Kjellberg. Nové spotřební díly jsou určeny pro vysokoproudové řezání nerezové oceli s použitím systémů Kjellberg FineFocus 800, FineFocus 800 Plus, FineFocus 900, PA-S70 nebo PA-S75.

hypertherm-01

Uvedené spotřební díly se vyznačují funkcemi, které eliminují netěsnosti ve srovnání s verzemi OEM, a lepší technologií chlazení v podobě patentované trysky Hypertherm CoolFlow. Výsledkem je delší životnost a tím pádem i snížení provozních nákladů, bez kompromisů v oblasti kvality nebo produktivity řezání.

„Věříme, že majitelé systémů Kjellberg, kteří používají tyto spotřební díly, budou potěšeni jejich výkonem a dosaženými úsporami,“ uvedl Martin Geheran, manažer produktového marketingu značky Centricut spadající pod Hypertherm.

Nové spotřební díly jsou obráběny s přesnými tolerancemi podle norem Hypertherm, aby zákazníci od svých řezacích systémů získali konzistentní a spolehlivý výkon. Pokud byste měli zájem bezplatně vyzkoušet některé z produktů značky Centricut, obraťte se na pracovníky Hypertherm na tel. čísle 0031 165 596939 nebo na autorizovaného distributora Hypertherm.

Společnost Centricut, spadající pod Hypertherm, navrhuje a vyrábí moderní spotřební díly pro řezání plazmou a laserem. Její sortiment produktů zahrnuje spotřební díly přinášející vyšší hodnotu lidem, kteří vlastní téměř jakýkoli jiný řezací systém než Hypertherm, včetně systémů ESAB, Kjellberg a Trumpf. Všechny produkty se značkou Centricut jsou konstruovány a vyráběny podle náročných standardů a s využitím nejmodernějšího technologického vývoje, což na jedné straně znamená snížení provozních nákladů a na druhé zvýšení rychlosti a kvality řezání. Na produkty Centricut se vztahuje bezplatná technická podpora a jsou odesílány ještě týž den.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..