Google překladač: English Deutsch

Úspěšný rychlovýměnný upínací systém QS firmy Sandvik Coromant, určený pro soustružnické stroje s posuvnou hlavou, lze nyní doplnit vysoce přesným systémem přívodu řezné kapaliny.

Při obrábění drobných součástí z obtížně obrobitelných materiálů tvořících dlouhou třísku, vždy vznikají problémy s jejich dělením. Doplnění směrových trysek, zaručujících přesné zaměření proudu řezné kapaliny, umožnilo významné zlepšení dělení třísek a nárůst výkonnosti. Rovněž se prodloužila životnost nástrojů.
Jelikož zavedení tohoto systému je možné již pro tlak pouhých 10 barů (který je běžný u většiny moderních strojů s posuvnou hlavou), je zprovoznění této nové funkce řezné kapaliny velice jednoduché a umožňuje bezproblémové obrábění a zlepšení kvality obrobených součástí při provádění soustružnických, upichovacích a zapichovacích operací. Také od uživatelů strojů s posuvnou hlavou, kteří již v praxi využívají standardní upínací systém QS, vyžaduje zprovoznění této funkce pouze provedení velice jednoduché úpravy.
Vysoký tlak řezné kapaliny může v případě obrábění těžko obrobitelných materiálů, jako titanu, slitin Co-Cr, chirurgických korozivzdorných ocelí nebo žárovzdorných slitin (HRSA), přinést obrovské výhody. Systém je vhodný pro stroje s posuvnou hlavou Citizen, Star a Nexturn.

www.coromant.sandvik.com/cz
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news